Wpis z mikrobloga

@sqorvel: znany portal, fake gówno grafika trafia na główną stronę, 800plusow, ameby krzyczą "łał"

To jest po prostu sianie zamętu, banda ignorantów niczego nie sprawdza, takie społeczeństwo którym można zwyczajnei manipulować bo uwierzą we wszystko
@LanaDelRey: no i co Ci się tutaj nie zgadza do tego stopnia, aby nazywać innych ludzi "głupimi #!$%@?"? Może i ja się nie znam, ale nie widzę tutaj niczego, co by dawało takie podstawy.

Pierwszy obrazek od @woland666, nawet jeżeli to render albo posklejane zdjęcia, może przedstawiać stan rzeczy w bardzo dużym powiększeniu.
Drugi obrazek od @Rodzynek_w_serniku może przedstawiać posklejane ze sobą krwinki czerwone i dlatego są większe niż ten
Pobierz Gumaa - @LanaDelRey: no i co Ci się tutaj nie zgadza do tego stopnia, aby nazywać inn...
źródło: comment_sfF260yGUkDWcLniKakKhw0xIbagXd8q.jpg
według mnie obrazek OP'a stwarza iluzję ze końcówka igły jest większa


@LanaDelRey: większa niż co? Ja myślałem, że przed chwilą twierdziłeś, że jest za mała w stosunku do krwinek które powinny być "w #!$%@? mniejsze".

a zresztą reakcja na mój i tak późny komentarz może świadczyć o tym że ludzie łapali się na pierwsze zdjęcia


Jaka reakcja? Ten jeden komentarz który ktoś ci zostawił czy liczba plusów?
Prędzej złapali się na
tyle że ja opierałem się na wikipedii z odnośnikami do źródeł


@LanaDelRey: z odnośnikiem do źródła*

bardzo dobrze że rozwiałem wątpliwości


a mi się wydaje, że raczej je stworzyłeś

bo niektóre grafiki były mylące


moim zdaniem tylko jedna grafika, prawdopodobnie w dodatku wrzucona ironicznie

Ale już mam dość łapania za słówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego wieczorku