Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: PCMR to wolność wyboru, grasz na czym chcesz, bo na pc działają wszystkie nowsze urządzenia sterujące. Konsole to zło, bo zamknięta architektura i 5-6-letni cykl życia generacji blokuje rozwój graficzny gier i powoduje konieczność pisania większości gier najpierw pod konsole, żeby jakoś to chodziło, a dopiero później portowania tego na pc, na czym cierpi optymalizacja. No i ograniczanie dostępu do gier (exclusive), bo w przeciwnym wypadku nikt tego szmelcu by
@Mega_Smieszek: napisałem ci dlaczego ciśniemy. Pad to tylko kolejne urządzenie sterujące, tak jak i joystick, kierownica, klawiatura, mysz czy bongosy. I tu właśnie wychodzi przewaga pcmasterrace nad consolepeasantami, po prostu wybierasz odpowiednie narzędzie do danego typu gry, gdzie na konsoli jesteś zmuszany do gry na padzie w strzelanki, gdzie niczym inwalida miotasz się próbując dokładnie wycelować, a ostatecznie i tak autoaim musi pomagać. Odszczekam to jeśli powstanie konsola, która będzie renderować
@freaky-: wg mnie DALEJ jeśli podpinasz pada od konsoli na tym twoim #!$%@? potworze do którego się pałujesz a później piszesz, że konsole są BE to coś jest chyba z tobą nie tak i powinieneś się bardzo zastanowić nad swoim rozumowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pad dedykowany do konsoli to jedność z konsolą i tak będzie zawsze.
Odszczekam to jeśli powstanie konsola, która będzie renderować 4K przy 120 klatkach na sekundę w jakości grafiki odpowiedniej dla maksymalnych ustawień na pc, pozwalając podłączyć dowolne urządzenie sterujące, z możliwością emulacji konsol poprzedniej generacji 30 lat wstecz, z darmową grą online, kosztując przy tym maksymalnie 5000 zł, wtedy uznam wyższość konsol i sam będę pierwszym, który pobiegnie po taką do sklepu.


@freaky-: blizej mi do #pcmasterrace niz #consolepeasants ale wskaz mi