Wpis z mikrobloga

Ktokolwiek kto jest co najmniej diamentem na eaście powinien założyć konto na weście po pierwsze żeby zobaczyć jakim gównem jest, a po drugie żeby mieć znacznie krótszy czas kolejek. Myślałem, że to bajki o tych kolosalnych różnicach w elo, no bo przecież jak to możliwe, żeby we wschodniej Europie gracze byli dużo gorsi, ale to w ogromnym przybliżeniu 500lp różnicy już od wysokiej platyny xd tzn. plat 1 euw jest jak diament 1 eune i kiedy w masterze na eune ciągle jesteś co najwyżej w miarę dobry to d1 na euw to już naprawdę wysokie elo.
Z tego co da się wywnioskować NA solo q też jest dużo gorsze od westa. Także imho dużo lepiej sobie wygrindować najpierw z diament 1 jak chcecie mieć challengera na eune z powodu dużo, dużo krótszych kolejek i większej ilości graczy a dopiero potem celować w challenger eune.

Różnica w pingu euw-eune ale niewielka, mam słabe łącze a mimo to gra mi się komfortowo w ~60ms. Spokojnie da się climbować przy takim lagu.

#leagueoflegends
  • 9
  • Odpowiedz
żeby we wschodniej Europie gracze byli dużo gorsi


@smognadpolska: ale to takie trochę błędne koło, EUNE jest gorsze, więc dobrzy zawodnicy idą na westa i różnica się jeszcze powiększa :). Więc to raczej jest to, że lepsi gracze ze wschodu przenoszą się na westa niż typowo różnica poziomów :).
  • Odpowiedz
@Tasanga: z moich obserwacji wynika, że tam już od platyny albo nawet golda jest wyższy poziom a nie diamentu

@Yahoo_: no nie wiem, może jest jak mówicie a może wschodnia Europa po prostu jest bardziej dupiata, według mnie bardziej to drugie (pewnie dlatego, że mniej rozwinięci jesteśmy i nie mamy czasu tak climbować jeszcze jak inni ani kultury grania jak zachodnia europa, a tym bardziej koreańce
  • Odpowiedz
@smognadpolska:
Gówno a nie wyższy poziom od platyny czy golda xD
Na obu serwerach utrzymuje spokojnie d5/d4 i dopiero mnie więcej od tego poziomu widać jakąkolwiek róznice
  • Odpowiedz
@Haraj: weź mnie nie rozśmieszaj, błędy znajomego na eune w d5 liczę w dziesiątkach na samej linii, nie mówiąc już o mid i late xdd platyniarz z euw = diament z eune, jedyne pole do dyskusji to jak duża jest to różnica w ranku, a nie czy w ogóle istnieje
  • Odpowiedz