Wpis z mikrobloga

  • 183
ten uczuć gdy wracasz po dwóch tygodniach do pustego mieszkania oraz pustej lodówki i dzięki #niedzielabezhandlu
a) nie kupisz kitku świeżego mięsa i będzie musiał żreć cały dzień #!$%@? galaretki;
b) nie wypijesz nawet kawy bo mleka nie będzie;
c) na obiad zeżresz pewnie starą kaszę;
dzięki Bogu, że mogę iść do kościółka pomodlić się o gwiazdkę z nieba, żeby wbiła mnie w ziemię i skończyła mój nieodpowiedzialny handlowo żywot.
#gownowpis #zalesie
  • 73
  • Odpowiedz
@Naxster Jeżeli już coś chcesz wyciągać z wątku to zacytuj mi gdzie piszę o tym żeby sobie gość woził mięso przez całą Polskę 10h pociągiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Btw. Gdzie Ty mieszkasz, że sądzisz że żabki stawiają na wsiach?
  • Odpowiedz
@grn1993: ty #!$%@? serio masz problemy z czytaniem XD Najpierw zgłaszasz do moderatorni a potem hurr durr (swoją droga ciekawe, że jak ktoś mnie wyzywał to siedziało cały dzień w zgłoszonych, a tutaj za przypuszczenie leci z miejsca)
  • Odpowiedz
zacytuj mi gdzie piszę o tym żeby sobie gość woził mięso przez całą Polskę 10h


@grn1993:

wieziesz przez całą Polskę trutkę na mrówki i ją mogłeś wcześniej kupić. Ale wszystkiego innego nie, bo przecież trzeba się pożalić na wypoku.


Tutaj. Jak nie ogarniasz własnych zdań to ich nie pisz.
  • Odpowiedz
@Naxster pisze gdzieś tutaj żeby to woził? Kto normalny wozilby w cieple 10h mięso? XD "Mogłeś wcześniej kupić" miało na celu podkreslenie, że gość pomyślał o mrówkach w domu, ale o tym żeby przed wyjazdem kupić 1 pierś z kurczaka i wstawić do zamrażarki to już nie. Nie wyciagaj pochopnych wniosków człowieku. I nie oceniają mnie jak mnie nie znasz, ok?
  • Odpowiedz
ale o tym żeby przed wyjazdem kupić 1 pierś z kurczaka


po dwóch tygodniach do pustego mieszkania

@grn1993: I stąd mówię, że nawet ci się nie chciało przeczytać wątku, ale gardłować to masz czas i siły. A potem jeszcze bezczelni innym piszesz, żeby wyszli na zewnątrz XD
Tak dwa tygodnie temu miał myśleć czy będzie w stanie kupić mięso w niby normalnym europejskim kraju i broń boże na to narzekać
  • Odpowiedz
  • 0
@squonk tez nie podoba mi sie ten zakaz, ale protip: kupujesz przed wyjazdem np. mieso mielone, makaron i pomidory w puszce, mieso zamrazasz, a w niedziele masz gotowe skladniki na proste spaghetti.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@grn1993 @Naxster ej, a chcecie jeszcze plot twist? Pusta lodówka to u mnie rozmrożona lodówka ( ͡º ͜ʖ͡º) cały mój ból jestestwa jeśli chodzi o mięso polega na tym, że nie każdy jest zbawiony czymś takim jak duża i działająca zamrażarka i może jeszcze mięsny za rogiem. Można małej taniej lodówce powierzyć zamrożenie kostki drożdży, ale jeśli ktoś wyjeżdża z pustego ciepłego mieszkania i zostawia
  • Odpowiedz