Wpis z mikrobloga

nikt nie będzie zwracał uwagi na Twój tyłek na plaży gdzie każda kobieta ma tyłek w samych majtach ¯_(ツ)_/¯

@SlonaPistacja: przecież wy dobrze wiecie, że tak nie jest xD gdyby tak nie było to byście się tak nie ubierały. Ja tam podziwiam zawsze, i koledzy wiem, że też. Praktycznie każdy facet i przeciez wy to wiecie. Inaczej jaki byłby sens świecenia dupą publicznie?
  • Odpowiedz
@dzordzmakowiec: tam jest baaaardzo dużo baaardzo zgrabnych lasek w stringach. I to takich moooocno skąpych, więc jeśli nie nasz aparycji Sharon Stone, to nie bardzo ma się o co martwić :)
  • Odpowiedz
@SlonaPistacja nie mogę was słuchać. To że w hiszpanii lata się z gołą dupą. To nie znaczy, że facet chce abyścir wy jako jego partnerki z gołą dupą latały. Intymność powinna zostać w domu w łóżku.
Przez te instagramy i snapchaty kobiety myślą, że są wyzwolone bo ludzie lajkują im zdjęcia z dupą na wierzchu.
Sorry nie dziwie się twojwmu facetowi iż chciałby abyś miała szacunek do swojego ciała i nie
  • Odpowiedz
@dzordzmakowiec poważnie. Zgarnę milion minusów. Ale nadal twierdzę iż od zwierząt odróżnia nas tylko wstyd. Bo to zwierzęta nie wstydzą się nago latać. I myślisz że to takie spoko, że twoja córka po latach zajrzy na twoje zdjęcia na internecie z gołymi cyckamo w zbożu znaczy się na plaży z gołym tyłkiem i Ty będziesz ją uczyć moralności?
  • Odpowiedz
@dzordzmakowiec to idźcie na odludną plażę gdzie będziecie sami i możecie się opalać nago a nie nadrabiać sobie ego i atencje tym, że ktoś będ!ie gapił się na to że z gołą dupą wyszłaś. Ostatnie 2 lata mieszkałem na ibizie i tam jest sodoma i gomora jeśli o to chodzi. I zaufaj mi ani jedna osoba noe powiedziała o lasce z gołą dupą i cyckami na wierzchu. " och spójrz pewnie
  • Odpowiedz
@umcyk wiem że za bardzo się uniosłem w temacie. Ale #!$%@? jeszcze rozumiem pytanie " czy powinnam z gołą dupą iść na plaże?" A nie " powinnam z gołą dupą nadrabiaç atencje mimo, że mój facet chce aby intymna sfera naszego życia została w domu?" Szanuj się k9bieto o szczerze współczuję twojemu niebieskiemu że musi się prosić abyś nie ganiała z gołą dupą przed januszami w łebie.
  • Odpowiedz