Wpis z mikrobloga

@epalk: test luzik ja zdawałem jak miałem 19 lat i potem od razu do roboty przy układaniu kostki, tzn przygotowywanie pod kostkę i takie ogólni budowlane roboty, w uk możesz zrobić kurs bodajże z 600f kosztuje jak już masz praktykę i masz kwit, z tego co wiem od znajomego to w Norwegii akceptują polskie kwity tylko trzeba przetłumaczyć, sa firmy co biorą do 200zl za to
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: zadne z tych, co wymieniles. Urzadzenia transportu bliskiego podlegaja UDT (pomijajac kwestie takie jak np przeglad techniczny samochodu) i wobec nich stosowany jest dozor pelny. W moim poprzednim poscie chodzilo o to, ze kwota 150 zl nie wystarczy by zrobic uprawnienia. Owwszem, teorii nauczysz sie znadujac pytania w internecie, ale juz czesc praktyczna wymaga wczesniejszego obycia z maszyna. Druga sprawa, to to, ze jesli chcesz byc wszechstronnym operatorem, to musisz
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Wiesz, pracuje 2 lata na podnosnikach i przez ten czas mialem do czynienia tylko z UDT, uprawnienia tez robilem w udt. Googlowalem te urzedy, ktore podales, bo przyznam sie ze pierwszy raz o nich slysze wlasnie od Ciebie i wyczytalem o porozumieniu miedzy nimi w sprawie zakresu dzialan. Tak przy okazji, skoro wspomniales,pracujesz na zurawiach?
  • Odpowiedz