Wpis z mikrobloga

Bojkotuję tę kadrę jak ten pijak i patus Peszko pojedzie na mundial. Zajebisty przykład dla młodych piłkarzy. Jako profesjonalny piłkarz możesz imprezować, być totalnym przygłupem, grać #!$%@? i walczyć o utrzymanie w #!$%@? lidze, ale wystarczy, że zakumplujesz się z Lewandowskim i to wystarczy, żeby reprezentować kraj.

Patologia

#jestemoburzony #pilkanozna #reprezentacja #ekstraklasa #pzpn #ms2018
  • 52
@Mack_Lanegan 100% racji. #!$%@? mnie też gadanie, że to żołnierz Nawałki itp. zwykle pieprzenie... Jest Peszko, jest Jędrzejczyk i Mączyński którzy nie grają... Jest Krychowiak, który nie gra. Jest Makuszewski, który wszedł ostatnio na pół godziny i zagrał padake.No ale...
@Primusek:
1759 minut w 13 drużynie polskiej ekstraklasy, 4 gole, 4 asysty
2469 minut w 16 drużynie angielskiej Championship 2 gole, 5 asyst
którego byś wybrał? a który jest w kadrze?
Jeżeli to za slabo to przed Peszką w klasyfikacji kanadyjskiej w ESA są tacy zawodnicy jak Piech, Wolsztyński, Szwoch, Kucharczyk, Furman, Helik, Gajos i wielu innych.
Jaki jest choć jeden argument (najlepiej sportowy) za jego obecnością w tej 35?
@Primusek: miał jak grał regularnie w Legii, czy Wiśle. A teraz od miesiąca nie pojawił się nawet raz w kadrze meczowej. Może dlatego, że jego jedyną zaletą było wybieganie, bo umiejętności piłkarskich to on za bardzo nie ma. A jak nie jest wybiegany, bo nie gra to jego obecność w kadrze nie ma najmniejszego sensu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kierunkowskaz: nie ma żadnego, nigdy nie rozumiałem powoływania Peszki. Ten gość dla mnie zawsze był jakaś parodia piłkarza czy w Lechu czy Koeln, jak on tylko umie szybko biegać XDD A brak powołania Wszolka jakoś wielce mnie nie dziwi, moim zdaniem nie radził sobie w kadrze.
@kierunkowskaz: Jeżeli nie pojedzie na Mundial to wasze wszystkie teorie, że wszystko zawdzięcza znajomości z Lewym pójdą się #!$%@?ć. I wtedy sam sobie odpowiesz na pytanie, czemu wyżej wymienieni nie znaleźli uznania w oczach Nawałki. W ogóle jak Furman i Gajos mają grać na skrzydłach? Wszystkie wasze teorie uzasadniacie tezą, której nie da się w żaden sposób zweryfikować, ale i tak jesteście tego pewni.
miał jak grał regularnie w Legii, czy Wiśle. A teraz od miesiąca nie pojawił się nawet raz w kadrze meczowej. Może dlatego, że jego jedyną zaletą było wybieganie, bo umiejętności piłkarskich to on za bardzo nie ma. A jak nie jest wybiegany, bo nie gra to jego obecność w kadrze nie ma najmniejszego sensu.


@Mack_Lanegan: PRZECIEŻ ON JEST KONTUZJOWANY
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Maver87: Makuszewski dobrze spisywał się w kadrze. Nawalka chce pewnie sprawdzić czy po kontuzji dalej będzie podtrzymywał tamten poziom. Jeżeli tak to powołanie jak najbardziej słuszne, jeżeli nie to nie pojedzie. Nie jesteśmy Niemcami, że możemy sobie tak wybierać w zawodnikach XD