Wpis z mikrobloga

@goldziak: a moze po prostu dobra baza pod? Smashbox ma dobre bazy pod makijaz, dobra jest tez baza z Mac'a taka bez silikonow i z filtrem 30. Najlepsza jakiej kiedykolwiek uzywalam to Sisley, widzialam ją chyba nawet u kilku youtuberek, ale jej cena jest tak wysoka ze ciezko sobie na to pozwolic.
@Aquamarine: O ile baza daje sobie radę z utrzymaniem na całej twarzy, to nie zapobiega już wchodzeniu w zmarszczki pod oczami, które mam dość głębokie i właśnie puder sobie dawał z tym radę, ale ten mat mnie tak irytuje (,)
Puder + spryskanie delikatnym tonikiem / wodą termalną. Efekt matu znika, wszystko sie ladnie stapia. Tylko zaopatrz się w dobry atomizer, w zestawach podroznych z rossmanna sa spox
@goldziak: puder który nie daje tępego matu (laura, estee lauder, pixie immediate beauty, ecocera razowy, jakiś zmixowany z kolorówki, ja mam od nich eileen do cery tlustej i sobie chwale) i na koniec spray (najfajniejszy mokry efekt daje hangover z too faced, ale czy to jest tyle warte- nie wiem; mozesz zaczac od golden rose).
@goldziak: @Pomeranian dobrze prawi, sprawdź sobie velvet spheres z kolorówki, ja mieszam z jakimś pudrem ciemniejszym i jest piękne satynowe wykończenie. Potem różany tonik z evree jako utrwalacz- nie pamiętam już jak wygląda moja zmatowiona morda ¯\_(ツ)_/¯

Do rozświetlających podkładów polecam też Inglot HD (o ten https://inglot.pl/efekt-photo/33-rozswietlajacy-puder-sypki-hd-45g#/293-puder_sypki_rozswiet-42), o ile nie boisz się maleńkich drobinek. Niby to wykończeniowy, ale pod oczy się świetnie sprawdza.