Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem #ps3 w celu ogrania starych exow. Brać się za #unharted 1 czy ominąć i zacząć np od dwójki. Nie postarzalo się za bardzo ?

Co warto jeszcze ograć z exow bo do tej pory miałem tylko Wii i x360.

Btw ale ten pad jest słaby w porównaniu z xowym, na początku myślałem że to Esperanza z marketu xD #nohejt
  • 9
@BaRi: Demon's Souls oczywiście obowiązkowo, MGSy (na PS4 jest tylko 5, 4 jest exem na PS3, wyszły też remastery 2, 3 i tego z Vity, a jedynka jest dostępna na PSN), wszystkie stare God of Wary (tylko 3 jest na PS4), Gran Turismo 5/6 jeśli lubisz ścigałki (na PS4 na razie nie ma prawilnego GT), Little Big Planet jest całkiem spoko (szczególnie dwójka), Killzone 2/3 nawet ujdzie ale nic specjalnego, Yakuza
@Maciek5000 @oskar1020 może któryś z was będzie wiedział, gra nie wyświetla mi się na całym tv tylko tak jakby na środku coś jakby nie upscalowalo gry do 1080p. Jakieś pomysły co z tym zrobić ?

@MisPluszowyZWadaWymowy dzięki za listę, z konsolą dostałem sporo gier na płytach, jak cos jest ciężko dostępne albo drogie to nie szkodzi. Konsola jest przerobiona to zawsze mogę coś dociągnąć. Patrząc po ilości tytułów to prędko jej nie