Wpis z mikrobloga

Na stronie realmadryt.pl pojawiła się ciekawa ankieta. Postanowiłem zamieścić ją też tutaj i poddać dyskusji. Zapraszam do głosowania :-)
#realmadryt

Jakiego galáctico powinien sprowadzić latem Real?

  • Neymara 15.5% (16)
  • Roberta Lewandowskiego 12.6% (13)
  • Mohameda Salaha 46.6% (48)
  • Edena Hazarda 9.7% (10)
  • Kogoś innego 8.7% (9)
  • Taki transfer jest niepotrzebny 6.8% (7)

Oddanych głosów: 103

  • 12
@Marseloo: Lewandowski jest za "stary" do tego nie wiadomo za ile Bayern będzie chciał go sprzedać w dobrej cenie to oki, Neymar jest nie do kupienia, po prostu nie mają nic do zaoferowania w zamian Katarczykom bo ci srają kasą, Hazard jest średnio potrzebny potrzebny jest ktoś na szpicy. Salah w sumie o czym w sumie już się mówi

http://www.sport.pl/pilka/56,65039,23378601,real-madryt-zlozy-oferte-za-salaha-200-milionow-euro-za-egipcjanina.html
@x-ray: Sam podjął taką decyzję, bo chyba dostał od jakiego tamtejszego duchownego pozwolenie na uchylenie tego postu. Zobaczymy jak zagra w finale może wcale nie okaże się jakiś osłabiony. Poza tym jeśli w następnym sezonie miałby utrzymać taką formę jak dotychczas to chyba jestem w stanie wybaczyć mu te cyrki z zagłodzaniem się. Do tego Real zyskałby nowych kibiców z jego ojczystego kontynentu. Ten transfer brzmi dobrze. :)
@Marseloo generalnie z całej 4 chyba tak. Tak się zastanawiam nad Neymarem. Jak Cristiano przychodził do Realu to też nie miał za dobrej prasy i mówiono, że to niedojrzały dzieciak, ale pracą nad sobą doszedł do poziomu jednego z dwóch najlepszych piłkarzy świata. Tylko, że on spotkał na swojej drodze SAFa a taki Neymar, talent ma, ale czy mózg i jest materiałem na następcę Ronaldo to nie wiem.
@Marseloo Salah to być może gwiazda jednego sezonu, a Neymara po prostu nie trawię jako rozkapryszonego, roszczeniowego dzieciaka bez krzty godności - nie chcę kogoś takiego w Realu. Z tej listy wybrałbym Hazarda, ale to też tylko dlatego, że nie widzę nikogo lepszego. Może jeszcze Dybala, ale pytanie brzmi czy dojrzał mentalnie do Realu.
@x-ray: @Marseloo: właśnie chciałem pisać o tym samym
Szczerze wątpię że Perez chciałbym zawodnika który by nie jadł ani nie pił przez miesiąc, grając w słonecznej Hiszpanii. Real lubi profesjonalistów. I dlatego też oba te transfery mogą zakończyć się fiaskem a Perez sięgnie po Hazarda - Chelsea może nie zagrać w LM to wtedy Eden przyjdzie na kolanach xD.
Z Neymarem jest taki problem że ma #!$%@?ętego ojca, który pod