Wpis z mikrobloga

Nie no chyba kończę grać w fut,ta gra za bardzo #!$%@?. Wykorzystałem 15 prób w Daily knockout przy ostatniej byłem w finale, miałem dogrywkę w której miałem bardzo duża szansę na zwycięstwo i... W jakiejś 100minucie wywaliło mnie z gry, mój net ok więc to prawdopodobnie serwer Ea... Dziesiątki meczy by na samym końcu drogi gdzie szło mi idealnie Ea mnie #!$%@? z gry...
#fut Zawsze ranisz
  • 18
@robertx: ja tak samo, a najbardziej mnie śmieszą posty typu "Panowie, dajcie jakiś skład" albo "Kogo na atak, kogo na obronę" - przecież budowanie składów to jedyny fajny element całego FUT, bo już samo granie tym składem przez ten #!$%@? gameplay to już #!$%@? na maxa :P Więcej fanu miałem obmyślanie kogo kupić na skrzydło, jakiego dać pomocnika, robiąc to na aplikacji na telefonie, aniżeli potem grac tym składem, bo jeden
@BooB: Mnie najbardziej zraziła kompletna losowość tej gry, grając piach gra Cię tak poprowadzi że wygrasz, i na odwrót. Do tego mam wrażenie, że jak jakaś karta dostaje IFa itd, to jego podstawowa wersja zaczyna grać gorzej - kończy się to na tym, że ciągle w składzie mamy kogoś do wymiany, pomimo tego, że jeszcze kilka tygodni grał zajebiście. Ciągłe gonienie czegoś czego się dogonić nie da.
@robertx: dokładnie tak, losowość właśnie jest problemem gamplayu, jeden mecz Twoi zawodnicy będą #!$%@?ć, przecinać długie podania przeciwnika, a w drugim będą stać jak kołki... Według mnie w tej grze za dużo jest zależne od samej gry (AI zawodników), a za mało od samego gracza, no chyba że jak grasz jak te pseudo pro gracze, gdzie gra staje się w #!$%@? nierealistyczna i niefajna w ogóle.
@kcpi: @Porucznik_Borewicz07: Dzięki, mam dostęp do LW ale w sumie najbardziej zależało mi na TOTSie :P Nagrody za DKT przez stronę nie dają?

@Veyn: no już dawno nie poszerzałem swojej kolekcji, ale to co dotychczas zebrałem bezpiecznie sobie leży i jest tego całkiem sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°) może kiedyś wróci mi zajawka, na pewno jak jeszcze raz pojadę do Japonii, bo tam się nie