Wpis z mikrobloga

  • 3
#logikarozowychpaskow tego nie ogarnie chyba nikt. Ona pierwsza zmiana, ja druga. W domu wszystko porobione na cacy to mysle ide sie zdrzemne z godzinke . I wielki foch jak ja moge spac jak ona w tym czasie pracuje.... No jpr...
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Yezdemir.co najlepsze nie :) ja 34 ona 42 :) pare lat roznicy ale co mi za imbe #!$%@? to malo. Jedyne wytlumaczenie ze te dni sie zblizaja
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@samuraj24 ona pierwsza zmiana ja rano dzieciaki do szkoly ogarnalem kuchnie posprzatalem pieska na ogrod puscilem, ogolnie dom do ladu ogarnalem i poszedlem sie zdrzemnac
  • Odpowiedz
@k888: serio masz 34 lata i jesteś z panna co ma 42............................... noooo to chyba jakiś sponsoring... Tak szczerze, który normalny facet wiąże się z panna starszą od siebie i to jeszcze o prawie 10 lat.... jeśli chodzi o same uczucia. U nas na wsi był typ, który się ożenił odrazu po technikum miał 19 lat z panna która wtedy miała 31 lat - z daleka widać, że był popierd...
  • Odpowiedz
Tak szczerze, który normalny facet wiąże się z panna starszą od siebie


@samuraj24: wśród moich kumpli pół ma młodsze a pół starsze. Ja sam czaję się na taką starszą 3 lata. nie widzę w tym nic dziwnego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
yhyyy tak sobie wciskaj kit.


@samuraj24: w jakim świecie ty żyjesz xDDDDD albo jesteś bardzo młody. Nikt normalny przy szukaniu partnerki nie zwraca uwagi na to, czy jest młodsza czy starsza, prócz jakichś redpili.
  • Odpowiedz
@cder: amerykańscy stuleje - twierdzą m. in. że na partnerki tylko jak najmłodsze kobiety, bo takie po 25 roku życia całe życie dawały dupy każdemu facetowi i teraz chcą tylko wyciągać od mężczyzn pieniądze.
  • Odpowiedz