Wpis z mikrobloga

#!$%@? jest ten #otwartywykopmobilny , kolejny raz pisałem komentarz, obróciłem telefon przez przypadek, cały komentarz w #!$%@?. Do tego #!$%@? się w losowych momentach, tak po prostu. Aktualizuję zawsze, jak się drze. Wracam na #mojwykopnaandroida , jedyna jej wada to to że czasem trzeba coś załadować "na dwa razy", ale nie kasuje komentarzy, bo obróciłem telefon i jest stabilny. I chyba szybszy. @chorekalafiory wróć!
#gorzkiezale
  • 7
@Mleko_Czekoladowe: używam od paru miesięcy i niby fajne, ale jednak. Spoko, że u ciebie działa - u mnie co jakiś czas się wywali, a Mój Wykop przez 3 kolejne androidy nie pamiętam, czy raz, ot, czasem nie chce czegoś załadować, wychodzę, wchodzę, jest. Do tego ten mobilny ma beznadziejny layout komentarzy pod znaleziskami, na początku nie widziałem, który komentarz jest "główny" a który jest "pod innym". No i to znikanie komentarza,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: rzeczywiście, działa, super! Nie śledziłem tagu, wcześniej się aktualizowało to sądziłem że nic się nie zmienia ;) ale wg Google Play miałem aktualną wersję (w ogóle chyba nigdy przez to się nie aktualizowało), także jest tam jakiś problem. Zobaczymy, jak będzie z crashami, ale to mi tak nie przeszkadza, jak przeszkadzały mi znikające komentarze, teraz jest git :)