Wpis z mikrobloga

@DahofromRio: jechaliśmy z miesiąc temu i sytuacja wygląda tak, że potem pomiędzy głogowem a rawiczem jedziesz przez wiochy. Jeżeli wyruszasz z północnej części miasta to się opłaca tamtędy, jeśli z południowej to kombinacja a4 +s3 daje radę bo za lubinem spokojnie nadrobisz czasówkę IMO
@nvidiaprime to wiem, bo jezdze tamtędy w miarę regularnie. Kiedyś mocno odradzali ludzie tutaj jazdę przez Rawicz, itd. i chcę się dowiedzieć, jak jest teraz.
@krave mieszkam na Gądowie, więc mam mniej więcej po równo. :P skoro jazda jest przez wiochy, to raczej odpuszczę sobie tę drogę.
@DahofromRio: Moim zdaniem na pewno nie jest to droga po zmroku (jeśli jej nie znasz). Za dnia jest piękna, malownicza i wychodziła mi czasowo tak samo jak droga przez leśnicę-Lubin-Polkowice. Ja polecam, bo spoko się jechało.
@DahofromRio: polecam!
świebodzin > sulechów > trzebiechów > wschowa > leszno > rydzyna (wjazd na s5) > wrocław

Zaletą tej trasy jest to, że jest w miare pusto, droga na wschowe nie jest jakoś intensywnie uczęszczana
odkąd zaczałęm tą trasą jeździć nie jeżdżę już s3 i raczej nie będę, do czasu kiedy nie powstanie druga nitka. Teraz jest koszmar, zwłaszcza jak coś się wydarzy w okolicy lubina - a dzieje siętam