Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jakby #kubica w piątek #!$%@?ął kilka jakichś ultra szybkich okrążeń i zdeklasował duet $$. Myślicie, że nie zapaliłaby się komuś lampka, żeby spróbować z nim w niedzielę? Wiem wiem już wstaję, bo się zesrałem. #f1 #powrutcontent
  • 16
  • Odpowiedz
@szalonypajac: Ciężko, primo Robert będzie hard testowć, secundo Lawrence i Boris naciskają, by tak się nie stało, kółko na oparach będzie raczej w środę. Myślę, że jeśli komuś się zapaliła to już w lutym, ale nie ma szans stworzenia fotela i zagłówka w 24h, za wcześnie, by zwolniło się miejsce w Haasie/Toro rosso i na pewno nie w WMR
  • Odpowiedz
@szalonypajac: Nie zdziwię się, jak tak to wszystko ustawią, że Siergiej już w FP2 dołoży Kubicy... Jeszcze Robert najprawdopodobniej będzie jeździł na SS, to będzie gadania, że nawet na najszybszej mieszance jest wolny...

Obym się mylił
  • Odpowiedz
@szalonypajac: Swoją drogą nie mam pojęcia po co niektórzy się tak nakręcają, odejmują po dwie sekundy od czasów Strolla i Sirotkina i liczą na jakieś spektakularne rozstrzygnięcia na piątkowym treningu. Sam Robert nawet mówił, że nie będzie zajmował się urywaniem 0,2s na kółku za wszelką cenę, tylko zadaniami kierowcy testowego.
  • Odpowiedz
@szalonypajac: Wyobraźmy sobie co się stanie jak Kubica rozwali samochód. A przecież Williams ma przywieźć do Hiszpanii jakieś poprawki więc i tak kiepski samochód może być jeszcze bardziej nieprzewidywalny. W dodatku Kubica ostatni raz jeździł takim samochodem ponad 2 miesiące temu. Na szczęście Kubica wie o co chodzi w jeżdżeniu w F1 i pojedzie tak jak trzeba.
  • Odpowiedz