Wpis z mikrobloga

@ak_kubel: O chui :D, portery. Dobrze że ciepło nie ma bo byś tam udaru dostał XD.

Ja nie ogarniam, jak ktoś jest kulturalny to niech nawet wódkę piję, mi te zapachy nic nie robią czy to piwa czy kanapki z jajkiem, ludzie chyba się czepiają byle się czepiać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zibi23: @samuraj24: przecież nawet siedząc obok tego piwa nie poczujecie. Jeżdże pociągiem już dłuższy czas i nie raz ktoś tak pił p--o obok i jeśli to nie jest żul albo jakiś janusz co od kilku dni wali harnasie to nic nie czuć, już bardziej śmierdzi jak jakaś madka wejdzie z brajanem i zaczną jeść makdonalda
  • Odpowiedz
@RJ45: @kuba-jikj: może dlatego, że jest to transport publiczny, mi jakoś kura... policja nie pozwala pić na chodniku przed moją posesją bo to już jest przestrzeń publiczna, po drugie nie pierdo... , że nie czuć przy upale w autobusie takiego piwa.
  • Odpowiedz
@ak_kubel: @samuraj24: @RJ45: @Zibi23: Pamiętam jak byłem w Berlinie i w kolejce miejskiej usiadł Pan ładnie wyperfumowany, na sobie miał ładny i dopasowany garnitur, położył skórzaną aktówkę na kolanach i wyjął z niej p--o. O 6tej z rana. Nikomu to nie przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale tutaj każdy kto pije p--o to od razu patologia
  • Odpowiedz
@emcter: No bo idioci myślą, że nawet dobre p--o śmierdzi w autobusie czy pociągu, co jest g---o-prawdą, ponieważ tylko harnasie, czy inne gówna capią, a te lepsze ładnie pachną.
  • Odpowiedz