Wpis z mikrobloga

@Arsenal_89 wątpię. Jeśli te zajęcia prowadzą ogarnieci ludzie, to raczej dadzą wam zadanka i uciekną do pracy. Jeśli będą tam z wami siedzieć i tłumaczyć to raczej nie są to za mądrzy ludzie, że wybrali karierę naukową jak teraz za mobilki płaci się tak dużo
Warto zrobić mając podstawy programowania w C## i Python


Oczywiście chodzi o język Cpp i Python. Mój błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Razi91 ogarniam kursy online i książki, ale ciągle brak mi motywacji żeby nauczyć się Javy i przeskoczyć do robienia appek. Może wydana kasa zmobilizuje mnie maksymalnie do działania plus jakiś papierek i zrobiona pierwsza appka do portfolio
@Bratkello syllabus jest bardzo obiecujący, ale może faktycznie być
@Arsenal_89: nie jestem w stanie pojąć jak można z programowania Android i iOS wypełnić program studiów podyplomowych. Lepiej pójść chyba na pół roku na juniora do dobrego SH i tam nauczyć się w praktyce
@Mithrindil w programie różne aspekty budowania aplikacji. Sam nie wiem czy to dużo czy mało. Średnio 16 h na jeden temat - syllabus. Podobne studia są we wro na WSB pt Android – programowanie nowoczesnych aplikacji na platformę Google dla urządzeń mobilnych. Może ktoś słyszał o nich albo uczestniczył?