Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Mam problem z przytyciem. Ważę 47kg przy 170 wzrostu.. Nigdy nie się odchudzalam, jem za dwóch a badania mam wszystkie dobre. Jedyne co zrobię to badania w kierunku nadczynność tarczycy. Macie jakieś sprawdzone diety albo cokolwiek żeby zdrowo przytyć?
  • 22
@eLL_Koza dzięki, przygarne z miłą chęcią :D

@caos już jem XD ale ile można jeść pizze i kebsa. Tym bardziej chciałabym przytyć w zdrowy sposób bo coś tam sobie ćwiczę :)
@caos no taaaak, też nie narzekam, bo mogę jeść wszystko bez ograniczeń. Wkurza mnie fakt że ciuchy na mnie wiszą xd

@LIPTOON no w cycki to już nic nie pójdzie :(
@tamzi: no ale liczylas i co wyszlo? Skoro nie przytylas to jesz za malo. Tak, wiem ze powiesz ze jadlas naprawde duzo i bylas najedzona, ale wlasnie o to chodzi, ze nawet jak jestes najedzona to i tak robisz sobie kolejny posilek.
Probuj probuj
@andrewzorek bo czasami to wygląda jakby mnie w domu glodzili. Ludzie krzyczą że mi dadzą kanapkę, a ubrania wiszą. Po prostu kilka kilogramów by mi nie zaszkodziło :) dla lepszego samopoczucia.
@ETplayer wyszło tak że jadłam albo odpowiednią ilość kalorii dziennie, albo nawet więcej a waga w miejscu. Muszę po prostu jeść do porzygu i może się uda :p
@tamzi: no wiadomka. I nie sprawdzaj wagi codzien, tylko np co tydzien albo dwa ;p
Jak wpiszesz dieta na mase w google to napewno znajdziesz w #!$%@? posilkow jakich mozesz sobie zrobic i bedziesz juz miec pewnei podane nawet kalorie
@ETplayer no ważyć to aż się boję xd ale plusem jest ze lubie wszelakiego rodzaju pyzy i kluchy, a makarony uwielbiam i słyszałam że na tym można ładnie przytyć.