Wpis z mikrobloga

[ #mangoszkola ] - DZIEŃ 1
MANGOSZKOLA STARTER PACK: https://pastebin.com/U6U44sp3
No to ten tego. Białek wpadł z ekipą, zabrał mi wszystko. W międzyczasie #!$%@?ł mi się dysk zewnętrzny, zawierający oprócz mojego projektu na studia ( ͡° ʖ̯ ͡°) m. in. sporo rzeczy z mangoszkoły, w tym kopie kart i zapisy. Więc musiałem zrobić wszystko od nowa. Dziś właśnie skończyłem, i już (xD) dziś rozpoczynamy nasz rok szkolny!
Nie wiem jeszcze jak długo ta forma przetrwa. Moim początkowym celem była symulacja do dnia egzaminów, ale jako że jest wydany za mną list gończy, będzie to dość trudne. Dlatego chciałbym, by każdy kto ma na to ochotę sam się w to zabawił. Na górze posta umieściłem mały starterpack - preinstalowaną grę wraz z kreatorem postaci w wersji mini, kilka must-have modów oraz zapis z klasą. Wszystko gotowe do zabawy od razu. W niedalekiej przyszłości mam zamiar uruchomić spis kart użytkowników mangowpisu, do której każdy będzie mógł dodać swojego avatara, aby reszta z nas mogła dodać namiastkę innych do swojej gry. Sam nie jestem najlepszy w edytorze, dodatkowo czas mnie naglił - minął ponad miesiąc od zapowiedzi xD. Dlatego przepraszam tych, którym zrobiłem karty za moje karykatury (). Wiadomo, że najlepiej twoją postać odda tylko ty - poświęci czas, by dopracować wszelkie szczegóły, aby wyjść jak najpiękniej. Być może niektórzy będą chcieli pójść o krok dalej - w wersji gry powyżej jest zainstalowane AAUnlimited, które pozwala polecieć z fantazją. Własne tekstury, zdjęcie wszelakich limitów edytora oraz nawet możliwość zaprogramowania określonych zachowań - ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia. Sam chcę zrobić w swojej postaci rozdwojenie jaźni - dwie osoby z różnymi zachowaniami, opiniami o innych, w jednym ciele, zmieniające się co jakiś czas. Ale to zajmie trochę czasu
No dobra, koniec #!$%@?. Przed wami pierwsza klasa reprezentantów mangowpisu (bez niemowmojejmamie - uciekł jej pospieszny z Sosnowca i nie zdąży do Tokio na poniedziałek). Na ten moment, nikt nie zna nikogo - ale za chwile wybije poniedziałkowy poranek, gdzie po raz pierwszy wszyscy się spotkają. Co dalej? Tego nie wie nikt.
Kurtyna w górę!
#mangowpis
Pobierz astraldynamics0 - [ #mangoszkoła ] - DZIEŃ 1 
MANGOSZKOLA STARTER PACK: https://past...
źródło: comment_SRx9gg7NZ8yFY6e3ndwxoc2aDt6Qfbxn.jpg
  • 27