Wpis z mikrobloga

MUJ BORZE jakie to #znation jest dobre. Nie zacząłem oglądać wcześniej bo myślałem, że to kolejny The Walking Dead, a tu nic bardziej mylnego xD

To świetna zabawa konwencją produkcji o zombie w którym prowadzenie fabuły przypomina raczej #ashvsevildead niż typowe produkcje silące się na bycie poważnymi thrillerami/survivalami o zombie. Świetnie kręcone są odcinki szczególnie te z odniesieniami do popkultury jak chociażby RoZwell z drugiego sezonu.

Ogólnie 9/10. Nigdy nie bawiłem się tak dobrze przy zombiakach XD


#seriale
TenebrosuS - MUJ BORZE jakie to #znation jest dobre. Nie zacząłem oglądać wcześniej b...

źródło: comment_hB8MootrdV6NRFrykvtNfiByph8ZpPrc.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: Ogólnie zauważyłem,że serial ten czerpie sporo ze wszelkiego rodzaju odwołań do zombie w grach i tym podobne, tak samo jest z wizją postapo, świecące zombie lub te "Roślinne" to żywcem z fallouta wyjęte, ciężarówka niczym w mad maxie, tak samo jak te zombie napromieniowane, zachowują się jak zombie z army DayZ. Serial ma niedociągnięcia, takie jak sygnalizowanie braku amunicji, a w następnej scenie dalsze strzelanie, czy też typowe dla
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: ashvsevildead i Znation to nadseriale, ta zabawa na granicy kiczu, ale to jest w tym właśnie piękne.. tak sobie szukam czegoś z okazji Halowensów, w podobnym klimacie. Może kolega coś poleci, jako że widzę że gusta podobne. I tak wiem, że odpisuje na post sprzed ponad 3 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu lurkuje na tagu asha i znalazłem nawiązanie do ZNation, które również
  • Odpowiedz
@Cinex: ja generalnie nie lubię seriali i filmów w tym klimacie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie ash. Może coś z trochę innego podwórka czyli The Boys? To jest dekonstrukcja superbohaterów.
  • Odpowiedz