Wpis z mikrobloga

Wojtek 30 Gdańsk

Zgłoszenie nr 266 z dnia 2018-05-07 14:19:31

Imię: Wojtek
Wiek: 30
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
Etat z piwnicy (zdalnie), tak samo jak praca poza etatem w ramach własnych zainteresowań. Te mieszą się w ramach zarządzania, marketingu, sprzedaży, obsługi imprez. Sam nie jestem typem imprezowicza, bo jednak bardziej introwertyk ze mnie (choć niby dużo gadam). Trzeba jednak wyjść do ludzi, ale w parze byłoby raźniej - no wszyscy dokoła cholera już zaobrączkowani. Bardzo imprezowo/koncertowy przez obecność piękniejszej połówki się jednak na pewno nie stanę, preferując małe spotkania w gronie znajomych. Jestem też "obiektywnie stary" i wygodny więc nastawiam się na stała relację z RACJONALNĄ różową, która się zgodzi z "żyj dziś tak jakbyś chciał żyć jutro".
Czy jestem normalny? Nie mi to oceniać. Poza tym, kto to jest normalny - mówimy o medianie cechy w populacji w rozkładzie normalnym?
W głównej mierze jestem zajęty więc pracą zawodową albo w ramach etatu, albo mając złudzenie że buduję swoje imperium - to raczej się już mocno nie zmieni. Może za klika lat będę mógł zająć się inną tematyką :)

Wygląd
Lekko ponad 1,7m, 67kg, ciemny blond/brunet, zazwyczaj 2-dniowy zarost
Ciuchy bez napisów, brak tatuaży i kolczyków,

Zainteresowania
zarządzanie, marketing, grafika rastrowa

Czego oczekuję?
stałej relacji na żywo, związku nie na odległość

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie wyobrażam sobie, trzeba się dogadać wspólnie :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Od lat staram się być w formie - jeść co zdrowe, unikać tego co szkodliwe - może dociągnę za setkę. Nie zaakceptuję diety cukro-tłuczo-węglowodanowej oraz jej skutków również u Ciebie. Nie jestem jednak maniakiem życia fit, rozumiem używki i słodycze - ale z rozsądkiem!
Dzieci - tak ale wspólne, nie chciałbym bagażu.
Używam e-papierosa,
Prawie nie piję alkoholu - pewnie do 2 piw w miesiącu.

Nie oglądam Tv i prawie nie słucham radia. Czuje się wolny, ale oglądam filmy i seriale.
Najczęściej nie usnę przed 1:00 - nienawidzę wstawać przed 8:30.
Nonkonformizm i racjonalizm są w cenie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Wojtek 30 Gdańsk

Zgłoszenie nr 266 z dnia 2018-05-07 14:19:31

Imię...

źródło: comment_vtiGMzCH0NYAAHi1a7sp9HJ1R48Dwuf6.jpg

Pobierz
  • 7
@babochka

przepraszam, wiem, że się czepiam

Czepiać jest się prawidłowo, ale ja sam nie wiem czy to ciemny blond czy szatyn, podobnie jak nie rozróżniam do końca fuksji od różu.

@iEarth
może tak trochę jest jak mówisz, a może jednak jestem bardziej skory do kompromisów niż można sądzić po pierwszych słowach, wolę to weryfikować na żywo

@absztyfikantka

dlaczego interesuje Cię tylko grafika rastrowa? Wektorowa nie jest równie pociągająca?

Dawno temu przypadkowo usiadłem