Wpis z mikrobloga

Beka z #niebieskie biorących ślub. Żenią się, potem rodzi im się dziecko i po paru latach rozwód. A potem #logikarozowychpaskow robi z nich złych ojców, wkładają dziecku głupoty jaki to tatuś zły, dziecko tym przesiąka i nienawidzi ojca.
Dlatego za swoją drogę obrałem:
1.Poznać kobietę
2.Ożenić się
3.Ona rodzi dziecko
4.I umiera
Wtedy dziecko mnie nie może znienawidzić, bo robię co mogę - jego mama nie żyje, ja się muszę nim zajmować sam.
Niestety napotykam ten problem, że śmiertelnie chore kobiety nie chcą zachodzić w ciążę. Myślą tylko o sobie i swoich problemach:/ Straszny egoizm :( Dlatego muszę ożenić się ze śmiertelnie chorą kobietą, która nie wie, że umiera. Dogadałem się ze znajomym onkologiem, że gdy spotka odpowiednią kandydatkę dla mnie, poinformuje ją, że wszystko z nią w porządku i jeszcze pogratuluje je zrzucenia zbędnych kilogramów.
Wtedy ja oczaruję ją, zaimponuję, uwiodę, weźmiemy ślub, urodzi dziecko i może umierać:) Nie jestem oczywiście ##!$%@? żebym chciał, aby umarła przy porodzie - niech umrze gdy dziecko już będzie umiało umiało chodzić, mówić, otworzyć lodówkę, samo się podetrzeć i ubrać - ogólnie zająć się sobą.
Ogólnie preferowałbym córkę - wyobraźcie sobie mnie z taką małą trzyletnią Martą (już wybrałem imię) - tylko nas dwoje idących dziarsko przez życie, jej matka nie żyje, nie mogę jej opuścić, bo przecież ma tylko mnie [hlip hlip] xD I właśnie tą kartą bym grał codziennie:) Jestem na kolacji z małą Martą, przechodzi gorąca kelnerka, a ja mówię głośno "Nie, mamusia nie wróci już nigdy" . Podchodzi kelnerka, a ja mówię słodkim głosem "Dla mnie nic, ale ktoś chyba ma dzisiaj lodową niedzielę. To jej pierwsze urodziny bez matki. Nie nie, w porządku, radzimy sobie. Czasami myślę, że to moja córka się mną opiekuje". I wiecie, co będzie później wieczorem? Będę miał obciąganego fiuta przez gorącą dwudziestoletnią kelnerkę, ale nikt mi nie będzie p##lił nad głową do końca dnia :D #wygryw #rozwojosobistyznormikami
przyznajcie, że taki widok to prawdziwy pussy magnet ()
r.....l - Beka z #niebieskie biorących ślub. Żenią się, potem rodzi im się dziecko i ...

źródło: comment_tES7ehmnelCP6LxaJwF8J1xmks9dOwha.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz