Wpis z mikrobloga

dobra mirunie tak z ciekawosci
co wy dostaliscie na swoją komunie?
porownajmy to z tym co dzieje sie teraz

moja lista:
- rower górski ( wytrzymał 12 lat, jakimś cudem kierownice złamałem, kosztował coś ok 600-800zl)
- radio z czytnikiem płyt mp3 ( chodzi do dzisiaj w garażu, dla mnie hit można było nagrać 193 piosenki na jedną płyte)
- biurko do komputera ( bardzo fajny ciemny kolor, i czekalo sobie 3 lata na pierwszy pc, biurko stoi do dziś bez żadnego uszczerbku)
- pozłacana branzoleta ( no powiem szczerze że niezbyt udany prezent, nie wiem co autor miał na myśli, niepamiętam co z nią zrobilem chyba leży gdzieś w pierdołach na strychu)
- 500-600ziko w kopertach których potem na oczy nie widziałem ale niemam za złe rodzicom, bo sie musieli wykosztowac na te impreze ( alba, spodnie do komuni, kwiaty do kosciola, prezent dla ksiedza, rozance, ksiazeczki, bo oczywiscie musialy byc nowe... obiad dla kilkunastu osob etc itd)
#komunia #wykop #glupiewykopowezabawy #pytanie #kiciochpyta #maj #feels
  • 32
  • Odpowiedz
@Haradrim: -rower kilka lat wytrzymał
-zwykłe radio stoi w kuchni, działa
-hulajnoga, nie korzystam, ale ostatnio znalazłem i nawet jeżdzi
-jakis lancuszek, w którym kazali mi chodzić, ale go nie lubiłem

na pewno coś jeszcze, ale nie pamiętam
  • Odpowiedz
@Haradrim: rodzice zakutali całe 1400 i po roku czy dwóch dostałem PC (AMD K2 300mhz, 4gb HDD, 32mb tam i chyba NVIDIA TNT 4mb). I to wszystko. Zero zabawek bransoletek czy rowerów.
  • Odpowiedz
@Haradrim: rower, na którym po drobnych poprawkach(jakieś wymiany siodełek i kierownicy) śmiga mama do dzisiaj, a zjadłam wafla trochę lat temu :) biały zegarek od chrzestnego, złota zawieszka na szczęście bez symboli religijnych to noszę do dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i hajs wiadomo, którego nikt nigdy nie widział :)
  • Odpowiedz
@Haradrim: Ja głównie dostałem dużo popularnonaukowych książek które w większym bądź w mniejszym stopniu wpłynęły na moje życiowe wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z kasy to coś koło 1,5,też zniknęła ale pół roku później Mikołaj przyniósł komputer( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Haradrim: Rower, jakieś wisiorki i kasę, za którą kupiłem sobie wieżę, a reszta poszła na lokatę i co miesiąc miałem kieszonkowe. Czasy całkiem niezłego oprocentowania. Po latach za kasę z lokaty kupiłem sobie pierwszą perkusję.
  • Odpowiedz
@Haradrim: Góral, na którym przejeździłem wiele lat, medalik i kilkaset pln, z których 100 wydałem na beznadziejnego Action Mana który robił bąbelki pod wodą. Pewnie były jeszcze różne drobiazgi, ale już ich nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@Haradrim Rower kupiony orzez ciocie w Niemczech - do twraz sprawny mimo 18 lat uzywania xD zegarek ale nie w moim guscie wiec nie płaczę za tym że go nie ma, złote kolczyki ale mama oddała do lombardu i złoty łańcuszek z medalikiem, którego babcia schowała przed mamą i dała mi jak się wyprowadziłam.
  • Odpowiedz
@Haradrim: rower, taką gierkę plastikową w stylu Tamagotchi (z tego się cieszylam najbardziej <3 ), serię książek Niziurskiego (z tego też), jakieś tam kolczyki, łańcuszki, tego typu rzeczy, Biblię, no i hajsik - może z tysiąc.
  • Odpowiedz
@Haradrim: To było dawno temu ale z tego co pamiętam: encyklopedia, gierka tv Atari, gierka brick game - tetris, kasa - nie pamiętam ile i co się z nią stało, zegarek, łańcuszek, aparat. To chyba wszystko.
  • Odpowiedz