Wpis z mikrobloga

@Amelcio: Oby tak było, też mam same alty¯\_(ツ)_/¯
Niektórzy zapowidają upadek btc po wzroście do 12k$ ja wolę jednak może i błędnie ale przewidywać cenę 100k $ bo wtedy alty pójdą w górę po jakimś czasie( ͜͡ʖ ͡€)
@pawelwykop: spójrz na alty i btc w sierpniu 2017 i spójrz co się stało z rynkiem altami i btc po pół roku. BTC #!$%@?ło mocno w górę razem z całym rynkiem. ( nie licząc śmieci. Chociaż taki śmieć nawet LISK poszybował w górę ) Kiedyś to analizowałem. Wystarczyło kupić za 3000 zł każdy z pierwszej 10tki marketcapu w sierpniu jak leci z pierwszej dziesiątki marketcapu by w grudniu wyciągnąć koło 300tys
@pawelwykop: teraz jesteśmy moim zdaniem w tej samej sytuacji. Wystarczy dokonać zakupu np kupując za niewielką kwotę np 3000zł za każde aktywo z pierwszej 10tki i bankowo za rok z tego wyciągniesz minimum 300tys zł łącznie.

Chyba że BTC jebnie. No to inna sprawa.
@Amelcio: też to obserwowałem, dopiero zaczynałem się bawić w krypto. Miałem kupić IOTA i NEM jak były po odpowiednio ~10-25 groszy amerykańskich. IOTA wystrzeliła szybko w górę bo już koło listopada, NEM pod koniec grudnia razem z Ripple. IOTA kupiłem na górce jak ciul - byłem nowicjuszem(w sumie nadal jestem, ale bardziej na chłodno do wszystkiego podchodzę) - no i trochę straciłem. Ripple za 10 groszy amerykanśkich kupiłem i odrobinę żałuję,