Wpis z mikrobloga

@MrsMsx: i tak jest lepiej niż na ostatnim zgrupowaniu w marcu, wiec nie badzmy juz takimi pesymistami. Fabian jest dobrym bramkarzem, po prostu ma kiepskich kolegow w polu, a Krycha teraz juz bedzie grzal lawe bo i tak West Brom spada a on nie zostaje na następny sezon. Grosik w Championship i tak juz zrobil progres w stosunku do tego co bylo półtorej miesiąca temu, napastnicy zaczeli grac lepiej, Milik wraca
@murarz_tynkarz_akrobata: chyba żartujesz, Kuba mało ale grał we Włoszech i normalnie trenował bez kontuzji, Lewy miał dobry sezon w Bundeslidze nie było do czego się #!$%@?ć, Piszczek młócił na obronie i ataku, Milik regularnie grał i strzelał w Ajaxie, Glik podstawa obrony Monaco wcześniejTorino, Kapustka strzelał na zawołanie i asysystował, reszty nie chce mi się przypominać
@MrsMsx: Lewy gorzej jak na Euro grac nie bedzie, u Milika po kontuzji nie widać sladu, #!$%@? po boisku az milo, ogladalem jego wystepy w Napoli po kontuzji, gorzej byc nie powinno, bo stac go juz na gre w pelnym wymiarze czasowym. Doatkowo lepsza sytuacja zmiennikow, Kownaś na pewno wiecej da niz Stępiński na Euro, ewentualnie Wilczek lub Teo. Kuba 2 lata starszy fakt, ale teraz jest w podobnej sytuacji co
@murarz_tynkarz_akrobata: ja to widzę słabo, na Euro2016 mieliśmy dobrą pakę z zawodnikami w formie i jakby nie patrzeć wymęczyliśmy prawie wszystkie mecze co dało ćwierćfinał. Nie chce nic przepowiadać ale oglądam Polaków na dużych imprezach od MŚ w Korei i Japonii i nie wygląda za dobrze. Tak czy siak czekamy i zobaczymy, możesz mnie zawołać po meczach Polaków ;)
@MrsMsx: no ja tak samo od MŚ Korea/Japonia oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°) na dużych imprezach nic nie graliśmy, bo nie oszukujmy się jeździliśmy składem, który tylko grzał ławe w europie albo polskimi eklapowcami, do tego trafiał się taki Engel czy w szczególności Janas, którym coś #!$%@?ło przy powoływaniu składów i nie zabierali zawodników w formie na MŚ. Przykład Iwan na MŚ 2002, a na 2006 Janas