Wpis z mikrobloga

Smutek i wściekłość mnie ogarnia jednocześnie kiedy myślę jak bardzo filmowe uniwersum DC mogło być świetne gdyby ktoś ogarnięty tym zarządzał. Przecież Avengers przy takim składzie Justice League jak poniżej (o ile oczywiście dobrze zrealizowanym) to byłoby jakieś marne nic. Szkoda, szkoda, szkoda. Dobrze, że lubię też filmy Marvela, bo gdybym był wyłącznie fanem DC, to bym musiał żyć w ciągłej żałobie.

#dc #film #kino #komiks #batman
Matt_888 - Smutek i wściekłość mnie ogarnia jednocześnie kiedy myślę jak bardzo filmo...

źródło: comment_oZuqv8vc9buNsIRe1w8LT5zc4IE1YGl1.jpg

Pobierz
  • 41
@rales: Nie mam nic do większej ilości żartów i lżejszego tonu, ciągle był to film inny niż te od Marvela. Problem w tym jak go poszatkowali, jak zmieniali decyzje w trakcie tworzenia. Jak całe uniwersum się zmienia z filmu na film bez większego pomysłu, jak chorągiewka na wietrze. Niewyobrażalne jest jaki tam chaos panuje.
@rales
@Matt_888 Co takiego dobrego było w BvS? U mnie odwrotnie, Justice League było lepsze, choć wciąż słabe. I mówię to z bólem serca, jako wielki fan DC, a szczególnie Batmana i Flasha. Seria Arkham i pierwsze dwa sezony serialu to coś pięknego.
@Matt_888: prawda, JL było tak pocięte, że widać było jak na dłoni. Mozliwe, że początkowo BvS było podobne, ale oglądałem tylko wersje extended. Natomiast w moich oczach JL broni się wreszcie prawidłowym pokazaniem jak Supermen jest potężną postacią. W sumie ja się nie dziwie, że wcześniej był troche stonowany, bo w wersji komiksowej jest na prawdę OP.
@Matt_888: @ddrzazga: @Scorpjon: @Vladimir_Kotkov: @Mega_Smieszek: @ciocia_daniela: @rales: @BigBadBat: @rzuf22: Panowie, filmowe DC jest gównem, ale zainteresujcie się animacjami. Polecam zacząć od Ataku na Arkham. Kupa bohaterów, flaki, krew i więcej trupów w pierwsze 10 minut niż we wszystkich marvelach razem. Krwawe, brutalne i mroczne jak uniwersum DC. Oczywiście animacji jest kupa i ja właśnie nałogowo je nadrabiam, bo o ile do tej pory
@BQP Zgadzam się, Atak na Arkham jest wzorem jak mniej więcej powinno wyglądać Suicide Squad. Świetna była też animacja Under the Red Hood, do tej pory chyba najlepsza jaką obejrzałem spośród animowanych DC. Year One był niezły, Gotham Knight nie dałem rady oglądać (warto się przemęczyć? XD), a Killing Joke został niestety spartolony po całości w mojej opinii. Aaa, jeszcze Mask of the Phantasm, super, szczególnie muzyka i jej główny motyw.
@BigBadBat: Co do GK to jeszcze nie doszedłem :) W zeszłym tygodniu wyszedł Batman Ninja i podobno jest to jedna z najlepszych animacji, więc dziś ogarnę. JK to był taki średniak, tragiczny nie był, ale dobry też nie. Ostatnio obejrzałem obydwie części Dark Knight Return i moim zdaniem klasa, naprawdę dobre, pokazujące Wayne'a jako starego gościa, który najlepsze lata ma za sobą. Nieźle się to oglądało.
@Mega_Smieszek: dla mnie właśnie plus, że jest trochę groteskowa jak sami bohaterowie. Zresztą, myślę, że dla fabuły warto się przełamać bo takie Under the Red Hood jest cholernie dobre.