Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi którzy mają własną chatę: korzystacie lub korzystaliście kiedyś z usług jakieś pani sprzątającej? Nie chce mi się tego robić w #!$%@?, myślę żeby znaleźć jakąś babkę na stałe żeby raz na tydzień/dwa przyszła i ogarnęła łazienkę, kurze itp. Jeśli korzystaliście to jak często przychodziła? Ile kasy? Czy dawaliście jej klucze a jeśli tak po jakim czasie?

#pytanie #kiciochpyta #mieszkanie
  • 10
@radosss: trzeba być debilem aby dawać kasę komuś za pościeranie kurzu. Przyjdzie baba, machnie pare razy szmatą, że niby coś zrobiła. Weźmie 100zł i jeszcze coś ukradnie.
@Piotrek00: tak się składa, że całe życie sprzątam bo kto by miał to za mnie robić? Za to widzę sprzątaczki w firmie jak sprzątają i jest tak jak napisałem wyżej.
@radosss kiedyś dałem ogloszenie bodajze na olx że pani do zmywania naczyń raz w tygodniu, pomycie podłóg i ogarnięcie łazienki, 30 zł godzina i roboty właśnie na max godzinka, 6 odpowiedzi w dwa dni było także pewnie jak dorzucisz dychę więcej to większe zainteresowanie będzie, firmy sprzątające od 100 biorą, nie korzystałem z żadnego ale mniej więcej wiesz ile hajsu możesz rzucić
@ethics: nie że nie niby coś zrobiła tylko ma być porządnie. Jak sprząta mama to pewnie ciężko nie jest, ale jak masz prace i zainteresowania i mieszkasz samemu to trochę zaczyna brakować ochoty na polerowanie szklanych drzwi kabiny prysznicowej.

@szczekacz666: tu chodzi bardziej o 4-5h roboty, dokładne wypolerowanie łazienki, kuchni - gdzie się płaci 30zł/h? Wydaje się sporo...
@radosss ja tylko tak rzuciłem, bo wiem że za mniej to trochę słabo żeby kogoś ściągać przez całe miasto tylko na godzinę powiedzmy za 12 zl, więc rzuciłem 3 dyszki, same prywatne osoby, parę młodych ukrainek się zgłosiło i 3 starsze babcie
@radosss: no tak. Raz na 2 tygodnie, klucze od razu - bo pani z firmy.

trzeba być debilem aby dawać kasę komuś za pościeranie kurzu. Przyjdzie baba, machnie pare razy szmatą, że niby coś zrobiła. Weźmie 100zł i jeszcze coś ukradnie.


@ethics: xD auta do mechanika nie oddawaj bo wymieni części na stare! Gaz uchodzi z kuchenki nie wzywaj gazownika bo tylko napsuje, z Pioterem zrobim! ( ͡° ͜
animuss - @radosss: no tak. Raz na 2 tygodnie, klucze od razu - bo pani z firmy. 

 ...

źródło: comment_qEIpSfaKpeRVAEksKbbctAvlqi6SRHQO.jpg

Pobierz