Wpis z mikrobloga

The Swapper (2013)
★★★★★★★★ [06:30]

Świetna rzecz! Sądziłem, że będzie wiecej elementów platformówki, ale to w 95% gra logiczna. Tylko kilkukrotnie potrzeba odrobiny zręczności, reszta to unikatowy gameplay skupiony na takim operowaniu postaciami, aby otworzyć dostęp do przedmiotów ukrytych w kolejnych pomieszczeniach. Levele są niewielkie a pomyłki nie generują potrzeby powtarzania wielu czynności, więc gra daje czystą przyjemność, bez grama frustracji. Mechanikę gry bardzo fajnie wpisano w fabułę. Nie chcę tu spoilerów, więc na tym poprzestańmy. Historia jest, jak na tego rodzaju grę, głęboka i ciekawa.

Grafika i muzyka tworzą genialną, trochę cieżkawą atmosferę przywodzącą na myśl dobre kawałki #scifi. Niestety, #linuxgaming #grylinux tylko na Steam. Wersja GOG nie udostępnia instalatora dla Linuxa, działa za to bez zarzutu pod Wine. Również niestety, do gry potrzebna jest karta grafiki. Gra ruszy pod kostką Intela, ale efekty świetlne wyświetlane są w sposób, który uniemżliwia grę. Gra żre też zasoby bardziej niż powinna, przydałaby się jakaś optymalizacja.

Generalnie jednak - bardzo fajna rzecz dla fanów #grylogiczne #lamiglowki.

#pcmasterrace ewentualnie #przygodowki
Pobierz kurp - The Swapper (2013)
★★★★★★★★☆☆ [06:30]

Świetna rzecz! Sądziłem, że będzie w...
źródło: comment_24NBXvJVktHlPtgwFeFZ5e4VMvDiysmt.jpg