Wpis z mikrobloga

Co sie robi w tym #mcdonalds w ostatnim czasie? Na wejściu stoi jakas Pani i ciagle "dzien dobry, dzien dobry", nie moge dobrze wstac od stolika bo juz leci i bierze mi tacke, nie moge sie spokojnie zastanowic co chce, bo juz pędzi z pomoca. Wtf? Kultura kulturą, ale nie przesadzajmy. Niepotrzebne strojenie sie na super restauracje a w rezultacie tylko odstraszanie klientow. Wszedzie tak czy tylko w #krakow wymyślili cos takiego?
  • 9
  • Odpowiedz
@jestemsamolotem: ja jadłem ostatnio gdzieś przy autostradzie i chodziła między stolikami cały czas kobieta a'la kelner i pytała, czy wszystko w porządku?, czy smakuje? itd. Fajną rzeczą jest natomiast dostawa do stolika
  • Odpowiedz
Napisz swoją opinię w ankiecie, może się zastanowią nad tym LG i resztą Table Service tam na górze, na Marynarskiej, jak więcej osób będzie miało taką opinię xD
  • Odpowiedz
@jestemsamolotem: to samo w Ikea - stoi biedna dziewczyna i do każdego dzień dobry jajebe laska widzę cię pierwszy i ostatni raz podczas wizyty w tym sklepie niby jak to dzień dobry ma mi poprawić humor - przecież nie dostaje potem osobnego asystenta/doradcy tylko sam popylam między półkami ( _)
  • Odpowiedz
@jestemsamolotem: Kurła ja ostatnio sobie stoję w kolejce a tu jakaś dziewczyna z obsługi podchodzi i mówi: "Proszę podejść do kiosku, pomogę panu". Oczywiście odmówiłem, bo przecież zamawiając w kiosku nie dostanę darmowego hamburgera z ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jestemsamolotem: To jest tzw Greeter, to jest z jakiegoś powodu popularne w stanach,tak samo jak grocery bagger który ci pakuje rzeczy, albo ludzie którzy zbierają wózki z parkingów bo ludziom nie chce się ruszyć dupy o 50m.

W Walmarcie w stanach jest też policy że przed każdą zmianą trzeba wykonać takie cudo: https://www.youtube.com/watch?v=_U44Sqhpye4 - swoją drogą walmart jest firmą która zatrudnia osoby wyłącznie na część etatu (żeby nie dostali ubezpieczenia) i
  • Odpowiedz