Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jedyną osobą, która nie ogarnia fenomenu takich dni jak #majowka?
Ludzie biorą na siłę i w ciemno wolne żeby mieć ten jeden czy dwa dni urlopu więcej tylko potem jadą do takiego #wroclaw do afrykarium i stoją 5 godzin w kolejce albo 5 godzin żeby na #kasprowywierch wjechać bo całą Polska też przecież ma urlop.
Czy nie lepiej wziąć sobie jeden czy dwa dni urlopu więcej np 10 maja i jechać gdzie się chce i mieć święty spokój, nie przeciskać się przez tłumy ludzi, nie stać w korkach i do tego mieć otwarte sklepy?
Jedyne co się traci to chyba atencje na fejsiku bo nie można wrzucić zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Pobierz WybuchowyCzajnik - Czy ja jestem jedyną osobą, która nie ogarnia fenomenu takich dni ...
źródło: comment_1KQ1kTufPvYZ7Q3qhtqggrBr1TGWk1Cm.jpg
  • 12
@WybuchowyCzajnik: afrykarium to jeszcze jakoś może da radę usprawiedliwić (choć też ciężko), ale będąc człowiekiem zdrowym na nogach nie wyobrażam sobie czekać na kolejkę na Kasprowy ponad 5 godzin, kiedy wejście zajmuje około 3 godzin...
@Wychwalany: ale jechać do zoo i męczyć dzieci stojąc w tych ogromnych kolejkach i przemieszczać się w tłumie ludzi to słaba atrakcja. Przecież można to samo zrobić każdego innego weekendu ,zaplanować, pomyśleć. A dwa jak tatuś i dzieci wezmą sobie jeden dzień wolnego w tygodniu to świat się nie zawali.... a jaka frajda. Nie miejmy mentalności niewolników.