Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu nagrania z zaproszeniem do hotelu naszła mnie refleksja, że Pani Sylwii musi być ciężko. To już nie pierwszy raz gdy uczestnicy programu rzucają dwuznaczne aluzje do tej skądinąd pięknej kobiety, wielu traktuje ją jak towar. Na miejscu dziewczyny czułbym się nieswojo wiedząc jak napaleni są stulejarze na mój widok ( ͡° ʖ̯ ͡°) #1z10 #oswiadczenie

PS I tak gość z wczoraj nie pobił rekordu nietaktu, gdy typ jako zainteresowania podał "słaby film, słaba książka oraz pani Sylwia z tego programu".
źródło: comment_IdOG2KH6iTdRTpjHbbRQ9ZPgjCt5YkYr.jpg
  • 44
@melonnyk: Po prostu target programu, czyli osoby z ogromną wiedzą są często (choć zupełnie nie chce generalizować, a trochę generalizuje) specyficzne, myślę że pani Sylwia po prostu mówi że nie może, że nie umawia się z uczestnikami programu, lub po prostu ma już chłopaka/męża, ale to że ktoś ją chce gdzieś zaprosić w mniej lub bardziej nieporadny sposób to nie jest dla niej coś strasznego...
@melonnyk zwracam ci tylko uwage, ze strategie rozmnazania roznia sie istotnie pomiedzy plciami. To, ze tobie by to nie odpowiadalo (jestes niebieskim), nie oznacza, ze rozowym tez przeszkadza. Oczywiscie do pewnego stopnia. Atencja musi sie zgadzac
@zs_lopez: @erajwa: @zs_lopez: ja zwyczajnie uważam za stulejarskie zaproponowanie obcej kobiecie, przy ponad milionowej widowni, pobytu "we dwoje" w hotelu. Typ mógł poheheszkować na osobności, a tak Sznuk musiał ją ratować (nie czepiając się słów chodzi o to, że w zasadzie wszedł typowi w słowo). Laska nie miała jak odpowiedzieć i została postawiona w cokolwiek niezręcznej sytuacji.
gdyby jakies seksualne aluzje jej przeszkadzaly to by zrezygnowala z tej pracy, nie robmy z pieknych kobiet cierpietnic, ona lubia byc adorowane


@DelfinaLolina: no skoro mówisz jak osoba x by zareagowała w danej sytuacji, choć zupełnie jej nie znasz na podstawie własnych przesłanek to XD
@melonnyk: gdyby facet który rzuca aluzje byłby przystojny to ok, ale najczęściej to jakiś stechly troll albo pryszczaty Mietek. i zanim ktoś się o burzy ze jak to, jak można tak oceniać po wyglądzie i odbierać szanse tym brzydkim facetom to powiedzcie mi czy jakby pani Sylwia była brzydka to tez byłaby tak żałośnie zagadywana?
@melonnyk: Przeciez ona jest w tym programi wlasnie na to zeby ludzi mogli sobie popatrzec. W przeciwnym razie to przeciez Sznuk moglby podawac te torebki z cukierkami, czy co tam daja uczestnikom.

@charmingman:

#!$%@? prawda, dajmy na to ja w swojej pracy jak wejdę na budowę to myslisz, że chce słuchać komentarzy jakichś Januszy? I że to na tyle prosta sprawa, że jak mi to przeszkadza to mam rzucić pracę?
@melonnyk Za 20/30 lat napisze książkę o ucisnionych kobietach czy czymś takim. Będzie się mogła powolać na swoje doświadczenia jak to w pracy w mediach musiała znosić stulejarzy i seksualizacje. Wiec w sumie wszyscy stulejarze pracują dziś na przyszły sukces przyszłej książki Pani Sylwii. ( ͡º ͜ʖ͡º)