Wpis z mikrobloga

Mirki zgłupiałem...nie potrafię obsłużyć zegarka ¯\(ツ)_/¯

Gdy koronka jest wciśnięta do końca normalny zegarek jest w trybie pracy.
Tu natomiast duża wskazówka sekundnika stoi a kręci się ta na małej tarczy z prawej.
Co dziwne, przy tak unieruchomionym duzym sekundniku zegarek "chodzi" i reszta wskazówek się porusza.
Duża startuje gdy raz wcisnę górny przycisk. Wtedy chodzi główny sekundnik i ten na małej tarczy.
Czy to oznacza że ten zegarek trzeba tym przyciskiem "wystartować"?

Jeśli tak to jak dla mnie opcja zupełnie bezsensowna. Już wyobrażam sobie jak przy zgięciu nadgarstka przypadkowo wcisnę dosyć wystający ten przycisk zatrzymując zegarek. Serio mógł to ktoś tak zaprojektować o
0

#zegarki #watchboners #pytanie
tomy86 - Mirki zgłupiałem...nie potrafię obsłużyć zegarka ¯\\(ツ)\/¯

Gdy koronka je...

źródło: comment_YqtJSQF4SaA39FD8dsNpBOBB4V7ObT9W.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@tomy86: Tak, ale da się ją często regulować wyciągając koronkę a następnie wciskając któryś przycisk.
Jeżeli górny przycisk uruchamia/stopuje tę wskazówkę to pewnie dolny ją resetuje.
  • Odpowiedz
@tomy86: no to życie masz przeniesione na małą tarczę sekundową. taki zegarek kupiłeś, są różne chronografy, u ciebie funkcje stopera pełni duży sekundnik na tarczy, są też takie chronografy gdzie duży sekundnik chodzi normalnie i to ten mały sekundnik robi za stoper, trzeba było taki kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@errorek95: #zakupyonline ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na poprzednim Edifice mam własnie stoper na małej tarczy i wydawało mi się że inaczej być nie może, a jednak.
Przyzwyczaję się szybko bo sam zegarek wygląda pięknie na zywo (ʘʘ)
  • Odpowiedz