Wpis z mikrobloga

@Rihter: udało Ci się przewidzieć, że po rebrandingu spadnie, fakt, ale to było ponad 2 miesiące temu. Od tamtej pory nadal pisałeś posty o lisku, ostatnio może mało trafne. Osobiście uważam obrażanie na PW tylko dlatego, że ktoś ma odmienne zdanie za dziecinne ()
  • Odpowiedz
(σ ͜ʖσ)@Rihter: Nie, nie mam czasu mieszać się w Twoje redbullowe afery i po raz setny wypisywanie o crypti jak o newsie tygodnia więc z liskiem będzie to samo. Twoje wpisy straciły dla mnie sens już dawno. Nie chcę się w taplać w tym błocie, wypowiadanie się tutaj na ten temat straciło dla mnie sens. Czytając to wolę się pośmiać z dystansu.
  • Odpowiedz
@Rihter: spokojnie, nie twierdzę że kłamałeś, ja sam sądziłem że po rebrandingu urośnie, więc jakbym to napisał to wyszłoby że kłamałem? nie, ale prawda jest taka że nie przewidzi się do końca wszystkiego i czasami nie zawsze sprawdzi się pisanie "jaki shit leci na 1PLN" (i tak wiem, że nie pisałeś w tym tonie)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Jan_Kovsky W przypadku liska bardzo latwo przewidziec cene a to za sprawą spolecznosci ktora wedlug mnie jest jedna z najglupszych obok tej z dascoina i technik manipulacji ktora uzywa Kordek.
  • Odpowiedz
@Rihter: czyli społeczność Bitcoina też jest głupia, bo nie przewidzieli spadku z 67k na 20k? tak wynika z Twojej logiki, prawda jest taka że w ŻADNEJ ale to ŻADNEJ kryptowalucie nie przewidzisz kursu, mogę pisać 2 posty na 2 różnych stronach, jeden że urośnie, drugi że spadnie, jak urośnie to wow jestem bogiem na jednym portalu, jak spadnie to gdzie indziej. Myślałem, że da się poprowadzić normalną konwersację, ale porównywanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jan_Kovsky Zarabianie to sprawa indywidualna. Jesli chcesz wiedziec dlaczego mam takie zdanie o spelocznosci liska to wystarczy przejrzec moje stare wpisy.
  • Odpowiedz