Wpis z mikrobloga

Konto Rafała "AT nie działa" Zaorskiego z terminala DM Alior Banku, nagrane w relacji Fxmag z konferencji Fxcuffs2018. Hmm może jestem ślepy ale widzę na tym jego ekranie monitora, Stocha i horyzontalne linie które wyglądają jak wyrysowane opory i wsparcia.
Przypominam że tego samego dnia, tylko jakieś pół godziny później, nasz guru poszedł na aulę dać wykład w którym stwierdził m.in. że wsparcia i opory nie działają i ich rysowanie na wykresie jest bezsensowne.
Wpis to nawiązanie do dyskusji z tego wątku: https://www.wykop.pl/wpis/31688707/czy-to-prawda-ze-rafal-zaorski-ma-39lat-bitcoin-fo/112322109/#comment-112322109
#bitcoin #forex #kryptowaluty #trading
Thorkill - Konto Rafała "AT nie działa" Zaorskiego z terminala DM Alior Banku, nagran...

źródło: comment_buwJ0glAfIwLKN0834nzUlnfFg9L2Igh.jpg

Pobierz
  • 22
@Thorkill: pokazywał statementy, wypłacał kasę na żywo. Oczywiście wszystko można podrobić. Jednak najważniejsze, że pokazywał zagrania na żywo. Osobiście uważam, że gość wie co robi na rynku ale jego filmiki i tłumaczenia transakcji są dosyć mętne, dla mnie jest to zwykłe gadanie. Natomiast nie dziwię się wcale, że nie chce zdradzić szczegółów swojego procesu decyzyjnego.
pokazywał statementy


@trololo55: Gdzie one są? Jakieś 90 proc scammerów też pokazuje statementy. Fraktal trader z którego Zaorski i ta jego grupa się non stop śmieją też pokazuje statementy.

Jednak najważniejsze, że pokazywał zagrania na żywo.


@trololo55: Najprostszy myk na oszustwo. Masz dwa konta brokerskie u różnych brokerów. Na jednym dajesz pozycje Sell, a na drugim Buy. Potem pokazujesz tylko jak zamykasz pozycje która ci przyniosła zysk.
no właśnie nie taki prosty jak transmitujesz to wszystko live,


@trololo55: No to wyobraź sobie ze istnieją też u brokerów foreksowych konta demo które udają konta prawdziwe. Max Idzik - szkoleniowiec, który już zmarł -miał takie konto w HTS Broker. Służyło mu ono do naganiania na szkolenia połączone z zapisami na konta u tego brokera.
@Thorkill: @Amelcio: @trololo55: bardzo długo Zaorski #!$%@?ł mnie tym gadaniem "AT NIE DZIAŁA!111!ONEONE", ale dopiero ostatnio zrozumiałem o co mu chodzi. jego zdaniem czysta AT nie działa i do otwarcia każdej pozycji potrzebna jest nutka subiektywizmu. co nie zmienia faktu, ze tak jak na początku TJS bardzo go lubiłem, tak teraz zaczął mnie denerwować.
koleś pokazuje wszystkie swoje pozycje od wejścia do wyjścia więc możesz sobie policzyć ile zarobił.


@Drakii: No to daj mi do tego link skoro pokazuje. W czym problem?

jego zdaniem czysta AT nie działa i do otwarcia każdej pozycji potrzebna jest nutka subiektywizmu.


@maciekXDDD: Ameryki tym nie odkrył.
tak jak na początku TJS bardzo go lubiłem,


@maciekXDDD: Może dlatego że niemal wszyscy którzy zakładali z nim to TJS już w tym nie uczestniczą. A wielu nie chce znać Zaorskiego i nie podała by mu ręki tak jest na niego obrażona.
@Thorkill: używa stocha w celu uzyskania lepszego statystycznie punktu na wejście.
Opory i wsparcia trzyma choć twierdzi że po to żeby widzieć co gra ulica.

Nie jestem fanem jego techniki bo jak ktoś już napisał jest mocno subiektywna.
Uczestniczę w #tjs od prawie 2 lat. Sporo się zmieniło. Dla mnie najlepsze czasy były w momencie jak sporo ludzi siedziało na Zello. Sporo merytorycznych dyskusji. Teraz na grupie na fb ciągły spam
Uczestniczę w #tjs od prawie 2 lat.


@szcz33pan: Ja byłem tam biernym obserwatorem od 2015 do połowy 2016 r.. Sam pomysł i pierwszy rok działalności oceniam bardzo pozytywnie jako powiew świeżego powietrza w dosyć zatęchłej branży. Dzięki TJS można było poznać grupę doświadczonych graczy i widać było że to pasjonaci i widać było że grają już długo. Więc nawet jeżeli byli bez skilla (a byli tam tacy często) to oglądało się
@Thorkill: AT jest zwykłym narzędziem, czasem działa a czasem nie. Na każdym instrumencie finansowym "działa" inaczej, więc ten tego. Do tego dochodzi kolejny faktor jak interwały czasowe - M5, M15, H1, D1, W1. Warto to ogarnąć logicznie i nie brać na ślepo analiz ekspertów.

Czyli AT nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)