Wpis z mikrobloga

#bukmacherka

Mam do obstawienia 10tys i chcialbym koncowo wyjac miedzy 4 a 7k na plus.

Plan mam taki zeby postawic 10k i wyjac okolo 4k a pozniej ewentualnie postawic to 4k na dwa czy trzy mecze z kursem 1,2 - 1,3.

Pytanie do was jest takie: jaki wedlug was jest najlepszy/najmniej ryzykowny sposob wygrania 4k z 10k?

Postawic 1 zdarzenie z kursem 1,4 czy moze 2 zdarzenia z kursem nie wiekszym niz 1,2?

A moze grac baaardzo niskie kursy jak np. dzisiejszy awans Liverpoolu po 1.062 i tak kilka razy?

Live czy nie live?

Co byscie grali?
  • 10
@siabadabada: Początkującym osobom wydaje się, że kurs poniżej 1.20 to pewny zysk. Żeby zagrać i być w miarę spokojny musisz przeanalizować dane spotkanie, a nie kierować się kursem. Osobiście wolę nie trafić wysokiego kursu niż takiego 1.20. Niskie kursy są obarczone największą marżą. Lepiej grać wyższe ale za mniejszą część swojego "kapitału".
Niski kurs =/= pewny zakład.
@zlodziej_dusz:

Początkującym osobom wydaje się, że kurs poniżej 1.20 to pewny zysk. Żeby zagrać i być w miarę spokojny musisz przeanalizować dane spotkanie, a nie kierować się kursem. Osobiście wolę nie trafić wysokiego kursu niż takiego 1.20. Niskie kursy są obarczone największą marżą. Lepiej grać wyższe ale za mniejszą część swojego "kapitału". Niski kurs =/= pewny zakład.


@siabadabada
Dziękuje wszystko na temat powiedziane można się rozejść.
Kurs nie daje Ci pewności
@zlodziej_dusz: ale ja nie jestem poczatkujacy...
Ja tez wole nie trafic wysokiego niz nie trafic niskiego ale wole tez trafic niski niz nie trafic wysokiego.

@oscarus: nie daje pewnosci jednak im nizszy kurs tym prawdopodobienstwo wygrania jest wyzsze (z zasady, w ogromnej wiekszosc przypadkow)
@siabadabada: Jak chcesz na już i lubisz ryzyko, to bierz kilka najpewniejszych wg Ciebie zdarzeń (np. zamiast za wygraną 1.5, to bezpieczniej, że strzelą bramkę za ~1.08) i uderzaj na raz, a jak nie zależy Ci bardzo na czasie, co oznacza, że masz trochę oleju w głowie, to wykup od kogoś abonament (tylko najlepiej przetestowany, mogą Ci polecić coś na priv) i graj spokojnie. Mając 10k, możesz grać za 2-5%, więc