Wpis z mikrobloga

@manfret: zainstalowalam tindera, mialam jakies tam kilka matche, nikt nie pisal, wiec sama postanowilam to zrobic. Wybralam najciekawszu wg mnie profil i wyslalam wiadomosc. Tak sie sklada ze mija nam wlasnie 10miesiecy i pomimo 140km odleglosci jakos dajemy rade.

On tam pisal z troche wiesza iloscia ale coz, padlo na mnie ¯\_(ツ)_/¯

Na pewno zajdziesz tam duzo zadufanycb w sobie lasek, sporo szmat, ale jest szansa, ze trafi sie jedna perelka
@Pawlikowski-33: Lasek, ktore nie maja za duzo do zaoferowania wiec na glownych zdjeciach juz walaja sie cycki i tylki. Laski, ktore po 2 dniach pisania wysla ci nudeski.
Oko nacieszysz, ale takiej partnerki bym unikala.
@Dele coś kłamiesz że nikt do ciebie nie pisał, chyba że bardzo wybredna byłaś i tylko Alpha w prawo przesuwałas. Gdy ja założyłem kobiecy profil bez zdjęcia to nawet jak nie przesuwałem to do mnie pisali z goldow. Proszę więc bez takich fantazji.
@b4a3: nie chcialam za duzo wypisywac, ale tak bylo szczegolowo:

Zainstalowalam, kilka dni minelo, byly jakies matche. Ale poki co zeronodzewu. Nie bylam wybredna ale nie mialam tych matchow 50.
Napisal do mnie jeden chlopak ale na insta, na ktore sie jakos przekierowal z tindera. Pisalismy kilka godzin , powiedzialm ze zaczelam interesowac sie silownia i trenuje silowo. Typ minapisal ze jestem fajna i ladna, ale mam za maly tylek i
@manfret: niestety ale tak, jesli nie znasz swojej wartosci. Przejrzyj #tinder ile tam jest ksiezniczek.
Czesto jest tez tak, ze laski gdy znajda juz kogos odpowiedniego nie zawracaja sobie glowy pisaniem do kazdego ze juz kogos znalazly, tylko po prostu usuwaja tindera. Ty, myslac ze cos zrobiles zle, obnizasz sobie samoocene.
Grunt to podchodzic z dystansem do kazdej na poxzatku i pamietac, ze jak jakas traktuje cie jak gowno to ni