Wpis z mikrobloga

Zarabiam ponad 4 tysie na rękę, pracuje w miejskiej spółce w stolicy na stanowisku z którego mnie usuną bo brak na nie ludzi, mam duże mieszkanie w Warszawie w prestiżowej dzielnicy kupione pół na pół czyli pół środki włąsne pół kredyt.
Ona zarabia więcej odemnie o jakieś 1500 zeta, pracuje w korpo. Ostatnio zaczęła mi wypominać że jestem robol, że pracuje na zmiany i ona się nie wysypia bo ją budzę jak mam na rano czyli wstaje około 3, dodam że nic nie gotuje, nie sprząta wszystko przy sobie i z jedzenia robię sobie sam, ona dba o siebie.
Ostatnio się to nasiliło bo zrobiło się ciepło,coraz częściej wychodzi nic nie mówi gdzie a wraca późno bo podobno tyle pracy.

Szuka bolca ale nikt jej nie chce i bo nie jest zbyt już na czasie a chciała by by prezesa banku, w menelach by znalazła ale nie rozumie tego.

Jestem już po 3 wizycie u prawnika, wszystko rozdzielone a i jej ukryte konta już są sprawdzane.

Co chwila bycia na topie robi z człowiekiem, za pół roku minie jej projekt i wróci tam gdzie była i co wtedy, od nowa miłość do mnie????

#zwiazki
  • 6