Wpis z mikrobloga

Oj Mirki, Mireczki. Z powodu wielu ciekawszych zajęć ostatnio praktycznie nie udzielam się w #polityka. Dziś sobie nieco poprzeglądałem i powiem Wam, że jestem pod wrażeniem, jak pewna użytkowniczka z #ubywateleprl, którą, gdyby kultura mi na to pozwalała, określiłbym mianem części ciała znajdującej się u kobiet mniej więcej w połowie długości ciała i tak jakby po środku, sobie tu harcuje - coraz więcej przekleństw, coraz więcej mowy nienawiści ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), coraz więcej taniej propagandy i manipulacji. A przede wszystkim - coraz więcej plucia na Was - Polaków.

Serio na to pozwalacie? Serio nikt tego marksistowskiego trolla nie zgłasza? Serio nie macie argumentów, żeby pokazać jej, pod którą latarnią mogłaby sobie usiąść? #4konserwy, co z Wami?
  • 2
  • Odpowiedz
@plackojad:

Masz na myśli użytkowniczkę


Tak, mam na myśli użytkowniczkę.

Wiesz, ja jej któregoś dnia osobiście prosto w... no właśnie, znów kultura mi nie pozwala napisać w co, ale wprost powiem, co o niej myślę, natomiast tutaj chciałem się skupić na trendach, a nie osobie. W końcu sprzedajnych kobiet jest wiele i nie powinniśmy szczególnie wyróżniać żadnej konkretnej.
  • Odpowiedz