Wpis z mikrobloga

@voyageur:

Ogólnie to prawda, ale w zestawieniu z tekstem to tytuł: 'To my wygraliśmy Euro' jest absurdalne. Straciliśmy o wiele więcej niż zyskaliśmy. No i oczywiście hit - drugi listek od dołu, po prawej. Ocena ex-ante jest absurdalna i propagandowa... ()
@Cineczeq: ja się tam nie znam, ale jak dla mnie te wszystkie poczynione inwestycje, to żadna wygrana. Tak czy tak musielibyśmy to zrobić, może dzięki Euro poszło szybciej. Z obrazka wynika trochę, jakbyśmy to wszystko dostali :D

To, czy wygraliśmy, czy nie, ciężko policzyć. Może finansowo jesteśmy na minusie, ale ile kasy zostawią turyści, którzy przyjadą do nas dzięki Euro. Jak wycenić zmianę wizerunku Polski w Europie?

Poza tym spójrz na
@voyageur:

Jak się nie da? Da się, tylko trzeba poczekać. Ja tylko przeprowadziłem swoją ocenę ex-ante, ale w przeciwieństwie do GW oparłem ją o historię. Od wielu lat organizacja takiej imprezy to nierentowny biznes. Niemcy włożyli 10mld, wyciągnęli 2.5. Marny wynik. O Portugalii, gdzie burzyło się potem stadiony nie wspomnę... RPA, tak samo - mocna strata. Korea... itp. itd...
@voyageur: Czyli tak: okrada Cię złodziej z 1000 złotych... Po czym podchodzi kolejny i bierze 100 złotych a Ty na to: 'w porównaniu co ukradł mi ten poprzedni złodziej to psie pieniądze :P'. Aha...