Wpis z mikrobloga

@Modzian: o w końcu ktoś kto mieszka w Odbytomiu i mówi jak jest ( ͡º ͜ʖ͡º) kilka osób znałem i się wzbraniały, że wcale tam źle nie jest xD Mi wystarczyła jedna kilkugodzinna wizyta, nigdy więcej xD
@Rodzynek_w_serniku Wiesz, miasto na swoj sposob jest piekne pomimo przytlaczajacej brzydoty.
Ale mieszkam w jednym miejscu od 25 lat, znam cala patologie (wychowywalem sie z nimi, polowa siedzi) ale #!$%@? no nie da sie. Jako lokals to stwierdzam, ze jakos tam da sie zyc, ale w zyciu bym tu nie zamieszkal tak o, i #!$%@? z tej dziury do kato czy cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Modzian: hmmm w jednym miejscu byłem co w miarę spoko było - niedaleko jakby zajezdnia autobusowa i szpital z 300 metrów dalej, tam nie było najgorzej, ale te kamienice... nienawidzę kamienic xD Uraz z dzieciństwa. I te dziwne pólpiętra robione w mieszkaniach w kamienicach, wyprostowanym tam stanąć się nie da (1.95m here). Nie umiałbym tak mieszkać.
Ja #!$%@?, czy ja jestem kosmitą, mieszkam z żoną od roku w centrum i jest cisza spokoj, zielono, wszędzie blisko, taniej niż w Gliwicach, więcej rozrywek niż w Zabrzu. Namawiam znajomych na przeprowadzke. Gdzie wy #!$%@? żyjecie w tym Bytomiu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)