Wpis z mikrobloga

Dzisiaj grubas już przebił wszystko .
Ta Kasandra powinna się zastanawiać czy warto być dla pięniędzy z tym gościem .
Podsumowując najważniejsze:
1 Gruby doszedł do wniosku że jest gruby ale nie schudnie bo zbyt ciężko to zrobić i lubi jeść i narzekał że ciągle wyjazdy praca itp ok stary weż sobie żyj ale nie wmawiaj ludziom że robisz jakąś dietę .... i twoje żarcie które prezentujesz na większości filmów jest zdrowe.... bo od 1 odcinka z miare normalnego gościa z nadwagą przeszłeś w prawdziwą otyłość a wszystko dzięki wspaniałej nowoczesnej żywności . Nie wmawiaj też ludziom że ty chemii nie stosujesz w produktach bo ... twoje energetyki , modyfikowana żywność czy zupki chińskie które sobie bierzesz na wyjazd off rodów to jedna wielka chemia i największe gówn..
2. Narzekanie już pominę na wszystko bo rozumiem kryzys wieku średniego ale to że powiedział żeby mu każdy wpłacił 6 zł na patronite ... z tych 240 tysięcy , i to nie mówił w formie żartu tylko wręcz błagał domagał patrzcie jestem autorem wielkim autorem coś robie dla was ważnego .... przeliczając żeby 120 tysięcy rocznie mu wpłaciło po te 6 zł czyli połowa :) to gościu miałby 60 tysięcy złotych dochodu miesięcznie ... po odjęciu podatku dochodowego pewnie z 50 tysięcy by było .... :)
Dziś zatem szafa zaprzeczył sam sobie bo przez wiele odcinków mówił uwaga ..... ja to robie dla fanu nie mam spiny jakiejś ... mam z czego żyć ,, będzie to będzie nie to nie a teraz proszę nasz wielki bloger już wyliczył sobie abonament 6 zł rocznie .. Mówiąc krótko wyszło jego prawdziwa natura i tyle. Moim zdaniem było to jedno z największych upokarzających występów blogera w historii Polskiej sieci .... sorry ale ja jestem wielki artysta.... od dziś pay per view będzie ..... Widziałem wiele polskich blogerów pewnie skromniej żyjących od niego ale tu szczyt bezczelności , żebrania przekracza wszystko.. facet przebił wszystko.
#mocnyvlog
  • 9
@14sek: W takim wypadu też jestem takim "siurasojadem" bez powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mimo wszystko lubię czasem odwiedzić tag #mocnyvlog żeby dostarczyć sobie codzienną dawkę żenady i popatrzeć na pokaz bólu dupska
()
@DeV_id: mi osobiście dupa nie pękła, nie ma po czym, szczególnie jak się widzi kolesia, który tyje z tygodnia na tydzień, nie dba o siebie, udaje specjalistę od wszystkiego, szczególnie od robienia rzeczy związanych z informatyką/video, a nagrywa ciągle #!$%@?ą kamerką spod spoconej pachy, zamiast kupić gimbala chociaż, już nie wspomnę o przeroście formy nad treścią, jeśli mówimy o całym jego życiu