Wpis z mikrobloga

Napisałem pożegnalne przemówienie naszego przyjaciela #rafonix ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już nie będzie Rafonixa na następnych lajwach na YouTubie. Pożegnanie Rafonixa z YouTubem… srebrny przycisk: 500 tysiecy subskrybcji. Kilka lat strimowania. Fenomen internetowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, a przecież pierwszy lajw poprowadził tu na tym serwerze jako osiemnastolatek i było to przecież pięć lat temu. Coś niewiarygodnego! Co dziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać te lajwy. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można na YouTubie wybić się ewidentnie bez kupowania łapek w góre. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jeszcze na Twitchu jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do patostrimingu. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Rafonixa w całej polsce, jak syn menelicy Łukasz Malankowski, który powiedział, że Rafonix go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu patostrimów. Tego fenomenu popularności – 40 tysięcy kiedy pobił ‘Zakolaka’ i ‘Kinge z R’. 38 tysięcy przeszło –Listwa Challenge z Boxdelem. Ten Jego ostatni lajw i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w patostrimingu będzie jakaś próba kontynuacji. Rafonixomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy i żeby coś po Rafonixie trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo,Marcin! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.
#danielmagical #patostreamy #heheszki #skoki #pasta
  • 1