Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski, jak to jest z depilacją waszych nóg i miejsc intymnych? Golicie codziennie? Interesują mnie najbardziej wolne różowe paski, albo czy wychodząc każdorazowo w weekend na miasto robicie ze sobą porządek w razie jakiejś wieczornej akcji? ;)
I pytanie do #niebieskiepaski jak się zapatrujecie na to, że poznajecie fajną dziewczynę, sytuacja robi się gorąca, lądujecie w łóżku i okazuje się, że ona ma nieogolone nogi i wyżej? Zwracacie w ogóle na to uwagę?
#seks #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania:

oto moja skala ohydności, zarówno u różowych jak u innych niebieskich, pomimo że raczej 95% hetero here

# 1 - nieogolone nogi i pachy u różowej
# 2 - włosy dosłownie wychodzące z dupy u obu płci
# 3 - zarośnięta czipa
# 4 - włosy typu sweter u faceta, ale to logiczne że raczej u obu płci jest fe
# 5 - nigdy nawet nie przystrzyżony kutacz

w przypadku
@norbert-gie: kwestia wprawy i faktury odbytu i okolic, jak masz umięśnione dupsko to nawet będzie prościej, bo powinno być hipotetycznie twarde i powinno iść łatwiej jak po mordzie
a jak nie to zawsze można kupić super kremiki do depilacji, a jak ktoś jest mentalnym spierdoxem i boi się takich rzeczy kupować (jak ja kiedyś) to polecam iść do jakiegoś Rossmana, większość ma kilka samoobsługowych kas, wystarczy że zeskanujesz, zapłacisz kartą i
OgnistaMarzycielka: @AnonimoweMirkoWyznania: póki nie miałam problemów ze skórą, byłam cały czas gładka, wszędzie, miałam lekką obsesję na tym punkcie. Teraz na nogach po goleniu jest #!$%@? armagedon, bo mam mocne zapalenie mieszków włosowych i uczulenie na masę rzeczy, więc golę się raz na tydzień ;; plus jest taki, że jestem blondynką, więc tych włosów nie ma zbyt wiele i są jasne, ale i tak jest mi z tym bardzo