Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki nie wiem co robić. Ostatnio spodobała mi się w szkole dziewczyna z równoległej klasy. Mamy 17 lat. Nigdy razem nie rozmawialiśmy, ale jest bardzo ładna i chciałbym z nią być. Ja z ryja 7-7,5/10, więc tragedii nie ma. Problem jest inny, a mianowicie mój (i jej) wzrost. Ja mam tylko 177 cm wzrostu, a ona gdzieś 172. Wystarczy, że założy 6-centymetrowe obcasy i już będzie wyższa ode mnie. Czułbym się z tym źle i ona pewnie też. Jak to by wyglądało na studniówce i innych imprezach... Jestem w niej zauroczony, ale to może być zbyt duży problem. Nie wiem czy próbować ją gdzieś zaprosić, czy sobie odpuścić. Dla was #rozowepaski 5cm to nie jest za mała różnica wzrostu?

#przegryw #wzrost #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: widac ze jestes z LO skoro chcesz byc z dziewczyna z ktora nigdy w zyciu nie rozmawiales. Stary powodzenia jednak rada od troche starszego kolegi. Ludzie nie lacza sie w pary na podstawie samego wygladu chyba ze cos sie zmienilo od czasow gdy bylem w LO. P.S Jasne ze probuj ja zaprosic. Jak dobrze pojdzie to okaze sie ze nie tylko jest ladna ale przy dobrych lotach jeszcze bedzie
  • Odpowiedz
„Jest bardzo ładna i chciałbym z nią być” Na tej podstawie nie można ocenić czy byś chciał, najpierw ją poznaj bo później jest pretensja, że okazała się być #!$%@? i laski to coorvy
  • Odpowiedz
Czy gdzieś poza Polską przywiązuje się jeszcze taką wagę do wzrostu, jak u nas? Z pewnością nie na południu Europy, bo tacy Hiszpanie, Włosi czy Francuzi są raczej „wertykalnie nienachalni”.
  • Odpowiedz
Czułbym się z tym źle


@AnonimoweMirkoWyznania: I tu jest pies pogrzebany. Faceci mają chorą potrzebę dominacji w związku i sami sobie wkręcają, że muszą być nie wiadomo jak wysocy. Pogadaj z nią, to sam zobaczysz, czy wzrost w ogóle ma dla niej znaczenie. A w ogóle to 177 cm jest całkiem okej, moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeszcze z nią nie rozmawiałeś a już chcesz związku? To tak nie działa. Najpierw ją poznaj, nie traktuj tej relacji poważnie bo możesz się srogo rozczarować, większość dziewczyn w twoim wieku ma siano w głowie. Zaproś ją i od początku pokazuj, że chcesz być tylko kolegą ale też nie bądź zbyt nachalny. No i przede wszystkim zastanów się jaką chciałbyś mieć dziewczyny i jaka powinna być(z charakteru), nie sugeruj
  • Odpowiedz