Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowi eksperci od #alfieevans
Przypominam wam kilka rzeczy, bo widzę że warto.
1 nie każdy kto nie chce śmierci Alfiego to "katol".
2 używanie katola jako argumentu nie wnosi nic do dyskusji oprócz pokazania że nie macie argumentu
3 papież nie uzdrowi Alfiego dotykiem
4 chcecie oszczędzić cierpień Alfiemu.. odłączając go od maszyn i patrzeć jak cierpi
5 twierdzicie że dziecko jest warzywem bez czucia...a jednak podróż do Włoch przysporzy mu cierpień
6 to że chcecie "jak najlepiej", nie oznacza że automatycznie macie racje
7 nazywanie rozmówcy prawakiem/lewakiem pokazuje brak argumentu. Tu chodzi o dziecko a nie politykę
8 podpieranie się diagnozą w której lekarze sami nie wiedzą co dziecku jest, ani co powoduje taki stan, nie przekona waszego rozmówcy
9 mineło już 60 godzin od zapowiadaniej przez lekarzy śmierci po odłączeniu
10 wszystkie punkty są
#alfieevans
k.....3 - Drodzy wykopowi eksperci od #alfieevans
Przypominam wam kilka rzeczy, bo w...

źródło: comment_E3P65wLj84RQp7x60OfeCB9yqdXudr1v.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@recovery: Zupełnie przypadkiem przywołałem akurat ten artykuł, próbując znaleźć cokolwiek spośród materiałów z którymi w przeszłości miałem do czynienia.
Nie badałem przypadku tego chłopca, nie mogę tutaj zbyt wiele powiedzieć. Zwłaszcza, że nie zajmuje się zawodowo tym obszarem medycyny. Jakkolwiek jedną z potwierdzonych informacji jest ta, dotycząca braku kompletnej diagnozy. Chłopiec cierpi na nie opisaną dotąd chorobę, tak też w żadnym razie nie możemy mieć pewności jaki jest jej przebieg.
  • Odpowiedz
akkolwiek jedną z potwierdzonych informacji jest ta, dotycząca braku kompletnej diagnozy. Chłopiec cierpi na nie opisaną dotąd chorobę, tak też w żadnym razie nie możemy mieć pewności jaki jest jej przebieg. Wiemy natomiast iż współczesna medycyna coraz lepiej radzi sobie z ubytkami mózgu, z problemem wodogłowia.


@IdillaMZ: Dzizas, Jak na nieopisaną. Ludzie mają te materiały od lekarzy i jak grochem o ścianę. Jest to choroba degeneratywna mózgu, jej ogólny mechanizm
  • Odpowiedz
ignoracja i powtarzanie nie prawdziwych informacji powoduje tylko hejt na lekarzy.


@recovery: #!$%@? gówno. Mam znajomych w Liverpoolu i #!$%@? mówią o tym. Więc dlaczego w Polsce ludzie mają grzebać i się dowiadywać? Sprawa śmierdzi, szpital śmierdzi, ten cały #!$%@?ły sędzia śmierdzi.
Po prostu #!$%@? kraj. We łbie mi się to nie mieści. Okazuje się, że Katoliban Kaczafiego jet bardziej ludzki bo tutaj sąd nie orzeka czy dziecko cierpi i
  • Odpowiedz
Mam znajomych w Liverpoolu i #!$%@? mówią o tym


@Veno86-grze: Rodzice są dumni z języka.... A co mają mówić? Codziennie umierają ludzie. Jak się okazuje tylko w Polsce jest taki hype reszty świat to nie obchodzi.
Uwielbiam tłuszcze, powiesić kogoś! Wszyscy się zmówili! Tylko my prawi i sprawiedliwi. A prawda jest taka że większość ludzi to debile którzy przez całe życie przeczytali może z trzy książki.
  • Odpowiedz
A gdyby nie cały ten medialny cyrk jaki i Ty rozkręcałeś to by męczyło się jeszcze krócej.


@PilariousD: racja, jestem winien śmierci tego dziecka. Swoimi postami przyczyniajacymi sie do obnażenia głupoty ludzi chcących jego śmierci, jakoś tego dokonałem. Pewnie lekarze i sędziowie czytają wypok i byli pod moim wpływem

#sarkazm
  • Odpowiedz
@kamien23 Nie, nie jesteś winien samej śmierci, wskaż mi gdzie to napisałem. Pisałem o szopce medialnej, gdzie Twój post do niej należy, szopce wywołującej fałszywą nadzieję, której w przypadku tego dziecka w ogóle nie było od samego początku. Sugerowanie, że powinien lecieć do tych Włoch, powielanie kłamstwa, że niby lekarze dokładnie wyznaczyli moment nadchodzącej śmierci i że minęło od niego 60 godzin, sugerując, że niby się mylili. Właśnie nakręcanie wywołało większą
  • Odpowiedz
@PilariousD: a gdzie ja chciałem żeby on leżał w uk? Ja chciałem żeby go zabrano do Włoch. A u góry masz listę rzeczy które wytykam ekspertom od alfiego, którzy ubliżają innym od katoli albo fakty takie jak to że po odłączeniu od aparatury nie zmarł zgodnie z oczekiwaniami.
Myślę że zaliczasz się do tych ekspertów skoro mnie wołasz żeby się ponapawać że dziecko jednak zmarło.

Dodatkowo manipulujesz. Nikt nie podłączył
  • Odpowiedz