Wpis z mikrobloga

Mirki, mial ktos moze podobny problem? Jakis czas temu zalozylem sobie Tinder i w kilka dni uzbieralem kilkadziesiat par, w sumie codziennie cos wpadalo. Po jakims czasie jakby mniej a teraz to juz w ogole. Dla sprawdzenia czy wszystko jest ok polajkowalem tez jakies brzydkie dziewczyny wczoraj, niemozliwe zeby takie nie daly mi serca, bo jestem dosc przystojny i w realu dostawalem atencje od fajnych dziewczyn. I nie wpadla zadna para. Co tu sie odj*ało? Moze ma wplyw to, ze malo aktywny tam jestem, znaczy bardzo rzadko pisze i malo wiadomosci wyslalem i pozycjonowanie jest do dupy, czy to jakies sztuczki by kupic gold i zawsze na poczatku sie tyle dostaje bo np. im nowsze konto tym czesciej jest pokazywane? Szukalem w necie, ale nic na ten temat nie ma. Jak to w ogole dziala, te osoby ktore sie przewija musza byc w tym czasie aktywne czy bez roznicy?
#tinder
  • 9
@killou: ja wiem ze to może być szok ale możesz tez nie podobać się brzydkim dziewczyna albo po prostu dały w lewo bo wiedza ze to nie ich liga (xD). Inna opcja może być to ze jeszcze po prostu na ciebie nie trafiły.
@killou: Wielu ludzi w Internecie pisze, że ma taki sam problem. Jakiś czas temu Tinder zmienił algo i teraz jak jedziesz za dużo w prawo to Tinder nie pokazuje Cię nowym różowym. W taki magiczny sposób zachęcają Cię do wykupienia Tinder Plus - najpierw dają cukierka, a później go zabierają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@killou: na początku się dużo częściej wyświetlasz, a potem rzadziej. Jak będziesz w innym mieście, to się tam zaloguj, a potem przez tydzień nie korzystaj. Jak wtedy włączysz w swoim i jeszcze zmienisz większość fotek, to znowu sypnie parami, bo algorytm promuje to co wymieniłem.
@killou darmowa Roksa xd rzeczywiście, siedzą takie w większości niunie, czekają na księcia, jak nie napiszesz to źle, pary dla picu takie... Nigdy nie spotkałem się też aby różowy pierwszy napisał, a trochę tych par było. Pewnie duma nie pozwala xd ogólnie nie powiem, coś tam wpadło ( ͡ ͜ʖ ͡) z resztą się zgodzę. Fajna idea ,ale wyczuli piniądz. A że ciśnienie jest u niektórych to