Wpis z mikrobloga

Przeciez on nie ma żadnych szans schudnąć do normalnej wagi , on chodzi na małe spacerki a tu poza dietą zdrową trzeba by ostro treneować ..l a on woli wpierdzeilac fast foody... hamburgery itd ..
w ogole zastanawia mnie fenomen że takie rzeczy co on wyprawia i proponuje ludzią jest tak popularne
i widać wyraźnie jedną rzecz facet przytyl straszne od 1 odcinka ....

Co najgorsze jest to że on jadać w fajne miejsca 75% swoich filmów poświęca fast foodom na świecie

#mocnyvlog
  • 12
Chodzi o to ze taki styl zycia trzeba tępic to co on proponuje .. bo to jest totalnie nie do przyjecia sam yotube powinien mu dac ostrzezenie jakieś...
jedynym plusem jego życia ze jest w miarę zarobiony trochę ponad bogatą klasę średnią ....( może to imponuje ludzią ???
drugim to że ma fajną dziewczyne ale ona chyba tylko na jego portfel leci bo przecież jego intelekt to porażka widać że facet jest
@archiwum83: Stary, NIE jestem rycerzem z zakonu Szafy, zwyczajnie go lubię. Powiedz mi - co Cię obchodzi ile on waży? Serio, chciałbym to zrozumieć. Ja go oglądam bo mam konkretne powody, dla których go lubię i dla których ciekawią mnie jego vlogi. Ale gdybym miał oglądać kogoś, kogo uważam za idiotę, szkoda byłoby mi mojego cennego czasu. Nudzi Ci się?
@se_mallo:

No dobra, ta odpowiedź ma sens :)) Nie przekonuje mnie osobiście, ale spoko, rozumiem i zwracam honor ;)

Tak bym Ci odpisał, gdyby to, co napisałeś, było prawdą. Ale nie jest - obejrzyj sobie pierwszy odcinek. Ideą kanału było, jest i będzie #!$%@? o sprawach mało ważnych, bo koleś ma trochę czasu i trochę chęci, żeby podzielić się swoim życiem.
@M_Osti: jego nie stac na 30 minut on dalej będzie wmawiał ludziom że zdrowie to fast foody czyli jedzenie na mieście codzienie wysokokalorycznego żarcia wzmocnionego chemią dla poprawy smaku
@archiwum83: na fast fodach można schudnąc, zreszta na wszystkim można byle jeść mniej niż organizm potrzebuje. To co on pokazuje, że je a co naprawdę je i pije poza kamerą to dwie różne kwestie.

Zeby nie było, schudnąć można tak samo jak na ryżu i kurczaku ale badani krwii to już swoją drogą i inne skutki długofalowe.
Mu teraz to by się przydał po prostu spacer 30 minut dziennie, i np