Wpis z mikrobloga

Halo, Mirki
Czy Wy naprawdę się przejmujecie jakimiś zakolami, rzadkimi włosami? Nie rozumiem tego, nigdy w życiu nie zwróciłam na coś takiego uwagi... mało tego! Sama jestem z #niebieskim, który ma z tym niby problem... O co tu chodzi? Proszę o wytłumaczenie, bo już nie wiem czy to #logikaniebieskichpaskow czy dziwna #logikarozowychpaskow wpędziła Was w te kompleksy.
  • 17
  • Odpowiedz
@neskaaa7 to są mentalni stulejarze, którzy myślą, że jakby byli z wyglądu 10/10 byliby królami życia. Pewnie że ładni ludzie mają łatwiej, ale oni mają na tym punkcie obsesję. Co do zakol to ja zawsze mówię takim płaczkom, żeby sobie zobaczyli księcia Williama.
  • Odpowiedz
@neskaaa7 sam nie mam tego problemu ale wydaje mi sie ze lepiej miec szczególnie w młodym wieku normalne włosy niz kilka rzadkich klakow ktore w dodatku rosna tak od czuba glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@neskaaa7: nie żebym chciał Ciebie lub kogokolwiek innego obrazić, ale faceci też nie rozumieją kompleksów kobiet, a to właśnie kobiety są mistrzyniami w wynajdywniu tzw "dziury w całym" i to jest dopiero niezbadane i niewyjaśnione,
  • Odpowiedz
  • 0
sam nie mam tego problemu ale wydaje mi sie ze lepiej miec szczególnie w młodym wieku normalne włosy niz kilka rzadkich klakow ktore w dodatku rosna tak od czuba glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LaFlare, co za problem wtedy ogolic się na lyso?
  • Odpowiedz
  • 0
@LaFlare, ja tak właśnie zrobiłem ( ͡º ͜ʖ͡º), a wcześniej mając początki tworzenia się zakoli i przerzedzania włosów nie rozpaczalem wielce z tego powodu, ani nie miałem z tym problemów jak co poniektorzy tutaj.
  • Odpowiedz
@neskaaa7: Ogólnie to obecna młodzież zrobiła z tego wielki problem bo mamy kult "ładności". Ostatnio usłyszałem w grupce młodych osób rozmowę, że "Andrzej z tą łysiną to nigdzie z nami nie idzie bo wstyd i dupy będzie odstraszał" ;- ) Wszystko w tych czasach jest maksymalnie spłycone, nic na to nie poradzimy.
  • Odpowiedz