Wpis z mikrobloga

Halo, Mirki
Czy Wy naprawdę się przejmujecie jakimiś zakolami, rzadkimi włosami? Nie rozumiem tego, nigdy w życiu nie zwróciłam na coś takiego uwagi... mało tego! Sama jestem z #niebieskim, który ma z tym niby problem... O co tu chodzi? Proszę o wytłumaczenie, bo już nie wiem czy to #logikaniebieskichpaskow czy dziwna #logikarozowychpaskow wpędziła Was w te kompleksy.
  • 17
@neskaaa7 to są mentalni stulejarze, którzy myślą, że jakby byli z wyglądu 10/10 byliby królami życia. Pewnie że ładni ludzie mają łatwiej, ale oni mają na tym punkcie obsesję. Co do zakol to ja zawsze mówię takim płaczkom, żeby sobie zobaczyli księcia Williama.
sam nie mam tego problemu ale wydaje mi sie ze lepiej miec szczególnie w młodym wieku normalne włosy niz kilka rzadkich klakow ktore w dodatku rosna tak od czuba glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LaFlare, co za problem wtedy ogolic się na lyso?
@LaFlare, ja tak właśnie zrobiłem ( ͡º ͜ʖ͡º), a wcześniej mając początki tworzenia się zakoli i przerzedzania włosów nie rozpaczalem wielce z tego powodu, ani nie miałem z tym problemów jak co poniektorzy tutaj.
@neskaaa7: Ogólnie to obecna młodzież zrobiła z tego wielki problem bo mamy kult "ładności". Ostatnio usłyszałem w grupce młodych osób rozmowę, że "Andrzej z tą łysiną to nigdzie z nami nie idzie bo wstyd i dupy będzie odstraszał" ;- ) Wszystko w tych czasach jest maksymalnie spłycone, nic na to nie poradzimy.