Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest chore, że przez jakiegoś jajcarza traci się cały sprzęt... Przecież tak można w kółko robić, a on będzie ciągle sprzęt tracił na pół roku, bez sensu. Nowakowi i innym sąsiadom też zabrali komórkę i komputer? Przecież też mieszkają w tym samym bloku. Jak zabierać sprzęt to chyba wszystkim w bloku?

#patostreamy #danielmagical
  • 12
  • Odpowiedz
@lIENll: Też o tym pomyślałem, dlaczego innym domownikom U2 nie zabierają telefonów? Ogólnie, dziwne, że policja musi w takich przypadkach zabierać sprzęt, nie znam się, ale takie czynności są dla mnie nie zrozumiałe.
  • Odpowiedz
@unthinkabl3: @lIENll: to sprawa dla tego słynnego prawnika Magicala
dopóki nie masz dobrego adwokata, to jesteś śmieciem i można z tobą robić wszystko

pozwie ich raz, drugi, napisze kilka skarg i już następnym razem nie będą tak ochoczo zabierali wszystkiego, jak leci
  • Odpowiedz
@Raspajpi: Lordoza to mitoman, więc lepiej przefiltruj 50 razy to co on #!$%@?. Nie wierzę, że policja trzyma u siebie takich debili, którzy sądzą, że jak przestępstwo poszło z maila "danielmagical" to na pewno zrobił to Daniel, bo jest na tyle #!$%@?, że pod przestępstwem się podpisuje. Czyli jak wyślę zawiadomienie z maila karol.wojtyla@mail.hell to pojadą do Watykanu i rozkopią grób JP2?
  • Odpowiedz
@marv0oo: Kilka razy miałem (nie)przyjemność coś zgłaszać i niestety wiem jak polska policja działa i na 99% jestem pewny że ktoś taki się znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz