Wpis z mikrobloga

#studbaza
Mirki z #politechnikalubelska #pollub poradźcie bo nie ogarniam tego przeliczania punktów link i link
Załóżmy że mam następujące wyniki:
Matematyka podstawa 85% i rozszerzenie 30%
Fizyka 25%
To w takim przypadku mogę wybrać tylko matmę i punkty się sumują 85+30=115 albo tylko fizykę i będę miał jedynie 25? Bo jeśli tak to bez sensu pisać dwa rozszerzenia ( ͡º ͜ʖ͡º) Pytam bo piszę w tym roku maturę, a te linki na górze podają sprzeczne informacje.
  • 4
  • Odpowiedz
@DS18B20: tak właśnie jest, W formularzu który będziesz wypełniał wstawisz korzystniejsze wyniki, i to bez sensu pisać dwa rozszerzenia jeśli nie czujesz się nie siłach ;D

Mam nadzieje ze piszesz rozszerzenie z angielskiego? Darmowe punkty ziom z dobrym przelicznikiem, chyba nawet 0,3 :D
-Matma:
*podstawa: 88%
  • Odpowiedz
@uzbek23: Angielski rozszerzony nie ( ͡° ʖ̯ ͡°), w sumie to mogę liczyć na dobry wynik jedynie z matmy podstawowej i angielskiego. Z polskiego nie warto się starać dla 3-4 punktów więcej. Trochę słabą szkołę wybrałem (technikum). Nie wiesz może jak z kierunkami typu elektrotechnika, mechatronika, mechanika i budowa maszyn? Podobno mechatronika miała próg 135pkt, a mnie interesuje bardziej elektrotechnika.
  • Odpowiedz
@DS18B20 ciężko powiedzieć jakie są progi bo Lubelska się nie chwali, ale dostać jest się łatwo dostać raczej.
Z tego co pamiętam z takimi wynikami to dostałem się też do Gdańska i Rzeszowa.
Nie bój żaby, złóż do 4 uczelni, gdzieś się dostaniesz
  • Odpowiedz
@uzbek23: Dobra mam nadzieję, że gdzieś mnie przyjmą, nie będę wybredny. W technikum praktycznie niewiele się nauczyłem i muszę gdzieś studiować.
  • Odpowiedz